Поляки запропонували Катерині Ющенко повчити режисерів

21 травня 2007, 17:18

У Каннах все ще триває міжнародний Канський фестиваль. А в рамках довгострокової програми презентації українського кіно у світі дружина Віктора Ющенка зустрілася з митцями кількох країн.

Тож, під час зустрічей з керівництвом кіноринку Катерина Ющенко обговорювала питання представлення України на наступних кінофестивалях у Каннах.


Катерина Ющенко та гендиректор фестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі

Також пані Катерина разом з Генеральним гендиректором "Молодості" Андрієм Халпахчі зустрілися з представниками Польського інституту кінематографії.

Перша леді поспілкувалася з відомим польським режисером Анджеєм Вайдою

Так само у зустрічі взяв участь відомий польський режисер Анджей Вайда. Саме він представляє Польщу на 60-тому Канському кінофестивалі.

Вайда запропонував співпрацю по організації навчання для молодих українських режисерів

До речі, Вайда очолює Міжнародну школу кінорежисерів у Польщі. У цьому контексті він і запропонував Фонду "Україна 3000" співпрацю по організації навчання для молодих українських кінорежисерів.

А пані Катерина запросила Вайду в гості

Натомість Катерина Ющенко запросила польського метра кінорежисури відвідати Україну.

Також дружина президента обговорила питання відкриття українського павільйону в Каннах-2008

Водночас у Каннах перша леді України з‘ясовувала питання відкриття українського павільйону в рамках Канського кіноринку-2008.

Також Катерина Ющенко ознайомилася з роботою павільйонів та стендів Бельгії, Німеччини, Угорщини, Чехії, Словакії, Польщі, Румунії, Сполучені Штати, Боснії та Герцеговини та інших.

А зупинилася дружина президента у канській квартирці. "Ми виняйняли тут недалеко квартиру і всією нашою командою, вшістьох, там живемо", - розповіла Катерина Ющенко "Бліку".

Окрім того, як зізналася пані Катерина, по ресторанах в Каннах вона не ходить: "Ні, нікуди не ходили. Ось пан Андрій сьогодні вранці пішов купив на сніданок круасани... Всі по черзі ходять вранці купляти на всіх сніданок".

Всі фото Михайла Марківа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів