Сердючка про переможницю "Євробачення": "Сербія - це дуже талановита чувіха"

13 травня 2007, 01:42

В ніч з суботи на неділю до Вєрки Сердючки прийшло щастя. Українська Сердючка вибила собі місце під сонцем "Євробачення-2007" і завоювала, так би мовити, срібло. Її "DancingLashaTumbai" отримала 235 балів під час голосування.

Переможницею ж пісенного євро-конкурсу стала непринадна на перший погляд 23-річна дівчина з Сербії. Вона набрала 268 балів.


На "Євробаченні-2007" перемогла Марія Шерифович з Сербії. Вона на 33 бали випередила Сердючку

Непринадна то непринадна, але подумати дала всім зі своєю душевною "Молитвою". Щоправда, як зауважила сама Марія в інтерв‘ю напередодні ще півфіналу "Євробачення-2007", її молитва з релігією нічого спільного не має.

Шерифович під час виконання "Молитви" у фіналі. Фото Reuters

"Я релігійна людина, християнка. Тим не менше, сама пісня не несе релігійного сенсу. Вона просто так названа "Молитва про кохання", та за винятком назви. Там нема нічого, що б стосувалося релігії", - сказала співачка.

Марія зраділа перемозі. Фото Reuters

Сербка-переможниця

Виходить, релігійно-любовні мотиви у євроаудиторії таки на першому місці, тоді як гумору дістається друге.

Сердючка сподобалася всім. Фото Reuters

Та все одно, здається, Сердючка стала загальною улюбленицею в Гельсінкі. Після її фінального виступу арена гула.

Шерифович співала "Молитву" в костюмі Dolce & Gabbana

Між іншим, на відміну від Сердючки, яка на сцені переливалась і блищала, Марія виглядала досить скромно. Проте скромність костюма дівчини з Сербії мала свою родзинку.

Фото Reuters

"Це костюми від Dolce & Gabbana, на кожній з нас був інакший костюм", - розповіла виконавиця.

Також в першу п‘ятірку "Євробачення-2007" увійшли Росія, яка посіла третє місце з 207 балами, Туреччина (163) та Болгарія (157), яка опинилася на п‘ятій позиції. Для Білорусі цей рік також став проривним, Діма Колдун став шостим і отримав 145 балів.

За Вєрку віддали голоси всі країни, крім Албаніїю. А турки зрадили Україну

Що найцікавіше, Україні давали бали всі країни. Крім однієї – Албанія виділилася і не дала Вірці жодного балу. Між тим найвищий бал - 12 - українцям дали Андора, Польща, Латвія, Португалія та Чехія.

Під час виступу у фіналі Сердючка оббігла маленьке коло по сцені і ляснула по сідницях своїх бек-вокалісток

При цьому поляки виконали свою обіцянку голосувати за Україну на всі 100. А от Туреччина підкачала і дала Сердючці всього лише 3 бали. А привітав першим Вєрку по телефону датський трансвестит Томас Андерс.

Водночас українці у ході голосування віддала 8 балів дебютанту "Євробачення" Грузії і Софіко, 10 – Росії у вигляді групи "Серебро" та 12 – Білорусі у лиці підопічного Кіркорова Діми Колдуна.

І ще кілька слів про переможницю "Євробачення-2007". Мати Марії Шерифович – відома сербська фольклорна співакча. Тож, можливо, співочі таланти дівчині перейшли у спадок.

Шерифович досить популярна у себе на батьківщині. Фото Reuters

Наразі Марія Шерифович є однією з найпопулярніших виконавець Балкан. А свій перший сольний альбом "Naj, najbolja" дівчина випустила в 2003-му році.

Сердючка визнала: "Сербія це дуже талановита чувіха…"

"Сербія це дуже талановита чувіха…", – сказала в запалі радості від результатів Сердючка.

А на запитання, чи буде Сердючка пробувати свої сили на "Євробаченні-2008", що пройде в Белграді, у Сербії, вона відповіла: "Ні, я не буду так частити. Це ж не випивка. Стільки грошей коштує…"

І на останок, мабуть одним з найцікавіших балів на "Євробаченні-2007" стала дванадцятка від Естонії на користь Росії.

Фото з офіційного сайту "Євробаченні-2007", "Сегодня" та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів