Модний день у парламенті: строката Герман, червона Засуха і крутий Каракай

8 травня 2007, 21:28

Після дворазового розпуску парламенту депутати нарешті позбавилися такої набридлої для багатьох з них функції - імітування бурхливої діяльності – і зайнялися більш цікавими речами.

Так, у вівторок недорозпущені парламентарі відкрили новий модний сезон, продемонструвавши на подіумі сесійної зали свої святкові обновки.

Мабуть, найбільше фотокореспондентам і телеоператорам цього дня запам’яталася "регіоналка" Ганна Герман. Принаймні за яскравістю і несподіваним компонуванням кольорів у її гардеробі.


Яскраво червоний костюм депутатка поєднала з такими само яскравими туфлями. Проте не червоного, не чорного і навіть не білого кольору. Лакові чобітки Герман на високих підборах були темно-синього кольору.

'Герман

Герман у стилі "диско"

Мабуть, ними "регіоналка" намагалася підкреслити інший свій аксесуар – ультра-синю лакову сумочку, яка краще б підійшла для дискотек.

Червона Засуха

Бажання виглядати екстравагантною переповнювало й іншу соратницю Януковича Тетяну засуху. Вона вже звично до себе намагалася обрати стиль жінки-вамп. Строгий костюм Засуха намагалася оживити червоною сумочкою і такими ж червоними туфлями на високих підборах.

'У

У коаліції у вівторок явно був червоний день календаря. Вершиніна вдягла "халатик" і майже піонерську хустку

Бути в одній кольоровій гамі з Засухою вирішила ще одна "регіоналка"-перебіжчиця Інга Вершиніна, відома своєю пристрастю до паління у непередбачених місцях. Вона вдягла чорний шовковий "халатик" у рясні червоні квіти.

Комуністка Самойлик вдягла відверту сіточку

Комуністка Самойлик вдягла відверту сіточку

Комуністка Катерина Самойлик теж змогла здивувати цього дня присутніх у сесійній залі. Ні, не окулярами "Dolce&Gabbana ". Цього разу Катерина Семенівна всього лише вдягла пікантні колготки у сіточку.

Каракай "засвітив" свій Franck Muller

Найбільший шик у вівторок показав досі непомітний "регіонал" Юрій Каракай. Його годинник Franck Muller вартістю як мінімум 10 тисяч доларів не зміг не привабити журналістів ТаблоID.

13 тисяч за годинник Franck Muller - не межа. Деякі моделі коштують до 25 тисяч євро

Хоча точну модель годинника Каракая розгадати не вдалося, подібна до неї знайшлася не в одному Інтернет-магазині.

Так, в одному з них схожий Franck Muller коштував 13 з лишнім тисяч "зелений".

Калашников записався у шанувальників перемоги над фашизмом

Калашников записався у пропагувальники шанування Дня перемоги

І нарешті найзворушливішою моделлю цього дня став відомий любитель журналістів "регіонал" Олег Калашников. Він з гордістю повісив на свої кремезні груди георгіївську стрічку...

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів