Катерина Ющенко і Федір Бондарчук обмінялися обіцянками

26 квітня 2007, 14:19

У Криму повним ходом йдуть зйомки фільму. Це Федір Бондарчук чаклує над романом братів Стругацьких "Населений острів" ("Обитаемый остров").

А в середу на знімальному майданчику Бондарчука опинилася і дружина Віктора Ющенка. Там пані Катерина і російський режисер обмінялися обіцянками.


Насправді, пані Катерина і не думала брати участь у зйомках кінопроекту.

Вона лише як голова наглядової ради фонду "Україна 3000" приїхала підписати меморандум про співпрацю з виробником фільму компанією "Арт-Пікчерз Студія".

А оскільки художнім керівником компанії є Федір Бондарчук, Катерина Ющенко спілкувалася саме з ним.

Цим документом Ющенко і Бондарчук обмінялися обіцянками про спільні зусилля у розбудові кінематографічної індустрії в Україні і прагнення зробити внесок у розвиток культурних взаємин між Росією та Україною.

А щоб закріпити обіцянки і меморандум, пані Катерина від імені "України 3000" подарувала членам знімальної групи ікону Божої матері, а також видання "Україна і українці" та "Довженко".

До речі, зйомки за участю Гоші Куценка, Сергія Гармаша і Олексія Серебрякова розгорнулися на території Інкерманського кар’єру поблизу Севастополя. Пані Катерина встигла і поспілкуватися з акторами, і поспостерігати за ходом кінопроцесу.

Усі фото Михайла Марківа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів