Володимир Кличко одружився

24 квітня 2007, 13:24

Фанатки боксера Володимира Кличка днями мало не посивіли з горя, якби дізналися про те, про що дізнався ТаблоID. Адже в п'ятницю 13-го квітня один з найбільш завидних наречених України одружився.

Щоправда, потрібно заради справедливості зізнатися, що одруження виявилося чистої води фальсифікацією. Просто-напросто Кличко-молодший знявся у фільмі.

"Я одружився... Правда, поки лише на знімальному майданчику!" – заявив Володимир Кличко, одразу заспокоївши своїх шанувальниць.


Як виявилося, Володимира запросив у кіно його друг, німецький актор та режисер Тіль Швайгер. До речі, Швайгер відомий багатьом за фільмами "Достукатися до небес" і "Король Артур".

"Тіль практично одразу після мого двобою проти Рея Остіна, зателефонував мені, поцікавившись, мовляв, чи зможу я зіграти щасливого нареченого в його фільмі, що є романтичною комедією", - розповів боксер. Власне, він одразу пристав на пропозицію свого товариша.

Обраниця Кличка - німецька акторка та телеведуча Івон Каттерфельд

"Оскільки мені не доводилося нічого вигадувати, а просто грати самого себе, тобто чемпіона світу Володимира Кличка, що має одружитися на відомій у Німеччині співачці, акторці та телеведучій Івон Каттерфельд, я прийняв його пропозицію. Мені зробили величезну приємність відчути себе в ролі нареченого, оскільки, такого в моєму житті ще не було", - поділився Кличко, який вже не вперше грає у закордонному кіно.

Німецька стрічка у фільмографії Кличка - не перша. Шість років тому боксер грав в "11 друзях Оушена"

Колись Володимир у 2001-му році вже працював на одному знімальному майданчику з Бредом Піттом, Джулією Робертс та Джорджем Клуні у фільмі "11 друзів Оушена".

Зйомки пройшли весело, а Володимир, за словами режисера фільму, "не грав, а жив своєю роллю"

"Але головне, що самі зйомки проходили дуже весело. Це був вже другий мій акторський досвід на знімальному майданчику повнометражного фільму і, скажу чесно, що я від роботи отримав величезне задоволення. Але головне те, що режисер фільму був задоволений моєю роботою, сказавши, що я не грав, а жив своєю роллю", - розповів гордий своїми акторськими успіхами боксер.

Можна вважати, що Кличко провів генеральну репетицію свого майбутнього потенційного весілля

Гарне весілля, як і хороший бокс, має бути добре відрепетируваним

"Так що.., я, так би мовити, провів генеральну репетицію свого весілля, щоб бути готовим до того, коли воно стане реальністю", - пожартував боксер. Володимир, вочевидь, впевнений, що гарне весілля, як і хороший бокс, має бути добре відрепетируваним.

А от шлюбна ніч, за зізнанням Кличка, пройшла нудно - знімальний день був виснажливим

"Зйомки тривали більше вісімнадцяти годин, закінчивлися тільки о шостій годині ранку... Так би мовити, шлюбна ніч пройшла трохи нуднувато", - зізнався Кличко.

На прем'єру фільму з Володимиром Кличком чекайте наступного року

Що ж до стрічки, то вона повинна вийти на екрани наступного року. Тож тим, хто слідкує за спортивним і творчим життям братів Кличків лишилося лише дочекатися прем‘єри.

За матеріалами офіційного сайту братів Кличків

Фото з офіційного сайту братів Кличків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів