"Міс Україна-2007" стала непримітна дівчинка з Ужгорода

16 квітня 2007, 11:53

В суботу ввечері любителям прекрасного прийшлося помучитися над вибором: хто ж з дівчат найкрасивіша? Щоправда персональний вибір кожного не надто вплинув на результати конкурсу "Міс Україна-2007". Адже рішення виносило експертне журі.

Врешті-решт "спеціалісти" переможницею оголосили дівчину, на яку взагалі мало хто робив ставки. Найвродливішою українкою стала 21-річна Ліка Роман з Ужгорода, яка тепер може розпоряджатися 250 тисячами гривень і представлятиме Україну на "Міс світу-2007".

У той же час першою віце-міс охрестили 16-річну Ганну Габ з Черкас, яка тепер отримає 50 тисяч гривень. А другою віце-міс стала одеситка 21-річна Галина Андреєва. Між іншим, саме вона водночас отримала титул "Міс глядацьких симпатій".


Зачарований жіночою красою Володимир Гришко вітає Ліку Роман з перемогою. Але це було потім

До речі, журі того вечора взагалі з‘явилося не в заявленому від початку складі. Прикладом, Кличко і Подкопаєва на захід так і не дійшли. Натомість серед експертів засідали засновник "Українського тижня моди" Олександр Соколовський, артист Володимир Зеленський, телеведучий Костянтин Стогній і продюсер Влад Ряшин.

Замість Кличка у кріслі сидів боксер Володимир Вірчіс. А також прийшла згадати бувальщину і екс-дружина шпаркого Нестора Шуфрича - віце-міс найпершого конкурсу "Міс Україна" Наталія Ворона.

спершу ж була Тая. Перший вихід претенденток на супер-корону "Міс України-2007" відбувся під нову пісню Повалій про Україну

Сам конкурс пройшов без особливих конфузів. Щоправда кілька "місок" перед першим дефіле таки перечепилися на сходинках і впали.

Вихід у сукнях від Роксолани Богуцької, улюблениці Катерини Ющенко

За "Міс Одесу" публіка в залі вболівала найактивніше

Єдине, що виглядало зовсім неоковирно – це ведучі вечора: україномовний Павло Костіцин і російськомовний Ігор Вєрнік. Ведучі жахливо недоладно тягли час між виходами "красунь" і розважальними номерами. А всі їхні розмови зводилися до того, що Вєрніку весь час чогось не вистачало, а Костіцин мріє про червону "Феррарі".

"Міс Одеса" справді вирізнялася зовнішніми данними. Щоправда весь час трішки недолуго посміхалася з "а ля невинним" виразом обличчя

Після того, як судді подивилися на дівчат в купальниках, відсіювати стало ще легше. В результаті залишилося лише 12 конкурсанток

Власне, розподіл перших трьох місць конкурсу міг би бути зовсім інакшим:

"У фіналі члени розійшлися у думках. Андреєвій, Габ і Роман журі поставили по три голоси кожній. Ми розгубилися, кому віддати корону, тому звернулися за консультацією до нашої гості – президента конкурсу "Міс світу" Джулії Морлі. Її відповідь була однозначною – Ліка", - розповіла "Бліку" голова Нацкомітету "Міс Україна" і член журі Лілія Кузнєцова.

Вийшла розважити глядачів і Вєрка Сердючка. Вийшла не одна - з перчиком. А от свою вічну "маман" з собою не прихорпила: "Мама зараз подрабативаєт. Ну, ви знаєте де... Знаєте ж? Там по 150 дают, а там 80..."

Свою пісню зі скандальною строфою "лаша тумбай" ("збивай масло") Вєрка присвятила пані Наталі Вітренко

Вшанувала своєю увагою конкурс і Наталя Корольова. Маленька пухкенька співачка на фоні високих струнких дівчат у чорних сукнях для коктейлю задушевно співала "Позвони мне, позвони! Позвони мне, ради бога!"...

Вже після шоу Сердючки і жулрливих співів Корольової з дванадцяти фіналісток лишилося тільки шість. Там і вибирати легше було.

Теперішня "міска" є студенткою п‘ятого курсу краєзнавчого факультету Ужгородського університету міжнародних відносин. Батьки дівчини люди творчі: батько- музикант, а мама - дизайнер

Корона для "Міс України" коштує 180 тисяч гривень

Друга віце-міс Галина Андреєва, "Міс Україна" Ліка Роман, львів'янка Марина Варивода і перша віце-міс Ганна Габ

Володимиру Гришку, якого ведучий Ігор Вєрнік охрестив "найкращим чоловіком України", шоу сподобалося: і сам поспівав, і на людей подивився. А щодо переможниці, то до конкурсу "Міс світу" Ліку Роман трішки відгодують - і буде саме те!

Цікаво, але до стандартів 90-60-90 нова всеукраїнська красуня не дотягує, її параметри: 81-61-87. Проте організатори обіцяють відгодувати дівчину, яу різдвяну гуску.

"До конкурсу ми її відгодуємо, і вона буде в формі. Адже вона зовсім прозора приїхала і за три тижні завдяки нашим зусиллям набрала 3 кілограми. Значить, і ще набере," – запевнила Лілія Кузнєцова в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Всі фото Оксани Тараніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів