Нова виставка у Пінчука: дві Каті Осадчі і конфуз Кучми

13 квітня 2007, 21:09

У п’ятницю під вечір, коли бізнесова частина міста зазвичай пустішає, на Бессарабці біля головного входу в "Арена-сіті" утворився затор. Близько восьмої пробка переросла у парковку, на якій одночасно завмерло кілька десятків дорогих автомобілів.

Цього дня у "Пінчук Артцентрі" відбувалося відкриття чергової виставки. Цього разу в галереї українського олігарха поселилися твори сучасного бразильського художника Віка Муніса.


Людмила Кучма і Олена Франчук

Картини, вироблені з нетрадиційних матеріалів (чорна ікра, діаманти, шоколад, золото, ґрунт, цукор, сміття, арахісове масло, цвяхи, кров) прийшло подивитися з десяток віп-персон.

Пінчук, Кучма і Поярков

Господарями вечірки, звичайно, було сімейство Кучм-Пінчуків.

Донька Кучми похизувалася новою сумкою від "Шанель"

Віктор Пінчук з дружиною Оленою Франчук і Леонід Кучма з дружиною Людмилою зустрічали гостей на другому поверсі. На першому ж жваво спілкувалися Віталій Кличко з послом Австрії і політик Владислав Каськів з генпродюсером ICTV Олександром Богуцьким.

Поярков пояснює Кучмі, хто тут Марися, а хто Катя

Поярков пояснює Кучмі, хто тут Марися, а хто Катя

Поки Марися добивалася Кучми, Катя вже розпитувала його дружину

При цьому з Леонідом Кучмою стався невеличкий казус. Колишнього президента оточили дві привабливі дівчини модельної зовнішності. Ними виявилися ведучі передач про світські події Катя Осадча, яка нещодавно перейшла з каналу "Тоніс" на Перший національний, і Марися Горобець, яка зайняла її місце у "Світських хроніках".

Кличко спілкується з послом Фінляндії в Україн Лаурою Рейніляі

Розгубившись від такої жіночої атаки, Кучма довго не міг обрати, якій з них надати перевагу першій. Ініціативу у свої руки взяла Марися, яка виявилася спритнішою за Катю Осадчу.

Каськів спілкувався з Богуцьким

Відірвавши Кучму від розмови з художником Поярковим, вона запропонувала Леоніду Даниловичу поговорити про щось приємне. Коли Кучма вже був налаштований на потрібну хвилю, він зізнався, що спершу переплутав дівчат, прийнявши Марисю за Катю.

Проте побачивши, що таке порівняння дівчатам не зовсім сподобалося, Кучма вирішив приховати свою незграбність за компліментом: "Ви обидві такі гарні, як моделі!"

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів