Вітренко за натхненням їде на Гуморину

2 квітня 2007, 12:28

У багатьох неділя розпочалася з дотепних, а іноді безглуздих чи навіть зовсім невдалих жартів. Однак епіцентром гумору того дня, звичайно, була Одеса.

На бітьківщині Гуморини, яка щорічно хоч і з перервами має місце з 1973-го року, відбувся традиційний карнавал-маскарад з феєрверком і розважальними заходами.


Новий рік в Одесі починається з першого квітня

Вдягалися гумористи - хто у що

Паніковський посміхається і махає ручкою

Паніковський з року в рік незмінний

А на дюкомобілі прокатитися пощастило лише обраним

Обленерго постало в образі зубастої чуди-юди

"Маскі-шоу" вже давно набило руки, та й ноги у справі підняття настрою

А серед тих, хто приїхав у портове місто веселити народ, були і комік-група "Маски-шоу", дует "Кролики", Єфім Шифрін, Вєрка Сєрдючка, Клара Новікова тощо. Також поспівали на Куликовому полі міста "НеАнгели".

До речі, "Воплі Відоплясова" ледь не пропустили святкове дійство. Але таки встигли повернутися з-за кордону і презентувати свою програму.

Вітренко від Гуморини в захопленні. Фото Анни Андрієвської

Не оминула своєю увагою Гуморину-2007 і соціалістка Наталя Вітренко. Коли перехожі запримітили у натовпі Вітренко, вони швидко запровадили моду фотографуватися на фоні прогресивної соціалістки. А коли це помітив один з її охоронців, він припросив перехожих не соромитись і продовжувати.

"Мені надзвичайно подобається це свято. Воно не схоже на жодне інше...", - розповіла Вітренко в інтерв'ю місцевим журналістам.

Величезна клізма одразу дає зрозуміти, що "это вам не что либо как!"

Цікавим був і парад гумористичних мобілів. Кожне авто - чи то машина Швидкої, чи то горбатий запорожець - було екіповане однією чи кількома кумедними в цілому деталями.

Запорожці-ракетники

Між іншим, цього року міська влада запровадила таку собі гуморину на зразок одеської і в Полтаві.

Фото Ігоря Столярова та інших

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів