Янукович розповів, як дружина чекала його з в'язниці

26 березня 2007, 11:01

Недільного сонячного ранку Янукович влаштував у своєму маєтку в Нових Петрівцях чайну церемонію для журналістів. А в ході милої бесіди він вперше на камеру згадав роки, які провів у в'язниці. І розповів, як завдяки тюрмі мав змогу перевірити на вірність свою майбутню дружину Люду.

Янукович згадує, як майбутня дружина чекала його з в'язниці

"Після того, як ми познайомились у 69 році, в 70-му я потрапив до в'язниці, вона мене чекала, звільнився у 72-му. Й одразу після цього через 2 місяці одружився. Вона мене дочекалася", - радіє прем'єр.


Перша жінка у мобільнику Віктора Федоровича - Богатирьова

Між іншим, першою жінкою у списку мобільного Януковича є не дружина, а регіоналка Раїса Богатирьова. "Ось перший - син. Друга Раїса Богатирьова. Сергій Бубка. Потім молодший син. Дім в Донецьку. Клюєв. Кобзар - охоронець. Красногорівка - ось теща", - зачитує Віктор Федорович записничок свого мобільника.

Янукович телефонує коханій тещі

Тож третьою жінкою в ієрархії Віктора Федоровича можна було б назвати тещу. Минулого року турботливий зять-Янукович купив їй в дьюті-фрі в ірландському аеропорті картату ковдру. Пухова хустка і годинник також від чоловіка дочки-Люсі.

"Я передзвоню пізніше. Тут у мене журналісти, попросили, щоб я тобі передзвонив. Привіт тобі передають. Чудові стосунки? А, між мною і тобою?" – намагався з'ясувати стосунки Янукович у розмові з тещею.

Янукович в гольф побавитись любить

До речі, на дозвіллі Віктор Федорович не проти пограти у гольф. Зазвичай він грає з регіоналом Антоном Пригодським, який нещодавно викупив в Криму деякі землі для створення там таки гольф-клубу.

Антон Пригодський з Партії регіонів складає Віктору Федоровичу компанію

Але й зі своїм охоронцем на критому корті для тенісу Янукович постояти у спарингу кілька сетів може.

Співаючий прем'єр ще й на гітарі зіграти може

Якщо згадати про прихильність Віктора Федоровича до співів - виходить дуже навіть музичний прем'єр.

Окрім того, Янукович, яку виявилось, може і на гітарі зіграти. Ще прем'єр планує навчитися і на клавішних грати.

Клавішні - на черзі

А от сама пані Янукович до журналістів на спілкування не вийшла. Вона нібито поїхала на малу батьківщину.

Ліжко в маєтку Януковичів

Та й дітей видно не було. До речі, у найближчих планах на майбутнє у Януковича одружити молодшого сина, депутата-регіонала. Однак останній поки що і вусом не веде. Батьки-Януковичі запевняють, що однолюб, у пошуці.

Ліжечко прем'єрського онука

Водночас старший син Віктора Федоровича вже одружений. Проте перебиратися з Донецька до Києва поки не збирається. Навіть не спокусився на місце у списку Партії регіонів. Вочевидь, бізнес Олександру Януковичу видався більш прийнятним варіантом.

Янукович за родинним столом на шість персон

"Була можливість займатися політикою, потрапити в список. Так він навідріз відмовився. Сказав: "Я її ненавиджу, дивлячись на тебе". Але він знає, що я її теж не люблю", - поділився особистим Янукович.

Між іншим, будинок торік було президентським указом передано Януковичам у довічне користування. А зараз вони подумують про ремонт.

За матеріалами 5-го каналу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів