Лисий танцював в костюмі Адама, а Неліпа став факіром

12 березня 2007, 18:40

Минулої суботи, 10-го березня на "1+1" стартував проект "Танці з зірками-2". Звісно - перший ефір, тож і гладко, за законами жанру, все пройти просто не могло б.

Перше, що впало в око - сукня ведучої, Тіни Кароль. До фіолетово-бузкового кольору, якому останнім часом надає перевагу чи то сама співачка, чи її стиліст, власне, претензій особливих бути не могло. Але ж крій сукні, а головне те, як у такому шитті виглядала Тіна...

Однак це був лише початок...


Першою на сцену вийшла Світлана Лобода. Щоправда, ані судді, ані глядачі так і не дочекалися анонсованого раніше танцю ча-ча-ча. Принаймні, чачею це було назвати важкувато.

До того ж екс-"ВІА Гра" своєю пластикою скидалася скоріше на танцівницю нічних клубів, аніж на людину у латино-американському танці.

Правда,треба відзначити, що чималий акцент було зроблено на театралізації танцювальної постановки. Але при всьому костюми Лободи та її партнера тяжко в'язалися з назвою оголошеного танцю. В сумі - останнє місце рейтингу.

А далі, перед камерами з'явився колоритний Скрипка. Трохи скутий вальс потяг на третє місце з кінця, за оцінками журі.

Та підняла настрій глядачам цього шоу Подкопаєва. Вона, як справжня спортсменка, виконала завдання "на ура".

Власне, навіть професійний танцюрист, партнер Лілії, виглядав поряд із нею менш цікаво.

Однак танцювати не всім дано. Олександр Пономарьов, вальсуючи, нагадував недолугого великого ведмедика. Та й справді - навіщо співакові танці.

А от Максим Неліпа, злегка сутулий, але експресивний та артистичний, порадував eсіх. Неліпа-фокусник та його партнерка Пелипенко в образі кролика підняли настрій глядачам.

Навіть присіпуватися особливо до чого не було. Хоча одного разу, Максим трохи не впустив свою партнерку з рук прямо на підлогу.

Натомість, Сніжана Єгорова, не надто вразила аудиторію. Її сукня, яка робила силует телеведучої ще тяжчим при досить високому зрості Сніжани, ніби спеціально була зшита так, аби ховати ноги танцюристки під рясними шарами тканини.

А от Євген Кошевой в образі Адама завойував симпатії багатьох. Вистачало всього - артистизму, пластики, експресії і - куди ж без цього - гумору. Лисого-Адама глядачі оцінили.

І, нарешті, завершила перший ефір ветеран поп-естради Ірина Білик. Бузкова пані Білик навіть не танцювала, вона ніби, не надто напружуючись, пливла по повітрю.

В цілому, танець співачки цікавим назвати було важко. Здавалося, що вона більше уваги приділяє тому, як виглядає її обличчя "у світлі софітів", аніж партнеру чи техніці танцю.

А коли партнер Білик підхопив її на руки, в серцях з'явилося бажання, аби танцюрист так само плавно виніс співачку за куліси.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів