Довгий влаштував своїй дівчині "Любовь-Морковь"

5 березня 2007, 14:46

Ставши у 25 років публічним політиком, Олесь Довгий почав швидко перетворюватися на світського лева.

Вперше зі своєю дівчиною Юлею він вийшов у світ під час осінніх тижнів моди. Тоді ведуча світських хронік Катя Осадча зловила солодку парочку із серією нескромних запитань.

Проте, дізнатися, хто саме з двох закоханих займається гардеробними питаннями, так і не вдалося. Олесь "перевів стрілки" на свою дівчину, а та не змогла відповісти, які костюми носить її хлопець. Однак Осадча не розгубилася. Легким рухом руки вона відгорнула піджак секретаря Київради, на зворотньому боці якого було чорним по чорному написано "Brioni"...


Суботній вечір Довгий провів більш скромно, але в тій самій компанії. Вони з дівчиною Юлею пішли в кіно, точніше на допрем’єрний показ фільму "Любовь-морковь".

Прошмигнувши до зали перед самим початком сеансу, пропустивши перед цим VIP-фуршет, Олесь у супроводі своєї дівчини і співвласника кінотеатру, депутата Київради Євгена Шаломеєва всілися десь в районі 12-13 ряду на центральних місцях.

Спочатку закохані мило спілкувалися одне з одним, а потім Довгий переключив свою увагу на сусіда, точніше на його ключі від машини. Мабуть, тачка у депутата справді крута, адже Довгий від подиву аж роззявив рота.

Однак фільм Олесю та його дівчині явно не сподобався. Молоді люди не досиділи до кінця, пішовши з половини сеансу.

До речі, як вдалося пізніше дізнатися ТаблоID, Юлія працює в одному з елітних бутиків одягу в київському пасажі. Вона – бренд-менеджер, що, вочевидь, передбачає визначення стратегії та ідеологію всієї рекламної компанії бренду.

До того дівчина Довгого працювала на тій самій посаді, проте в іншому, не менш елітному бутику.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів