Зіркам влаштували шоу трансвеститів і нагодували морквою

5 березня 2007, 12:28

Суботнього вечора потрапити до кінотеатру "Україна" через центральний вхід міг далеко не кожен охочий. На сходах було розстелено червону доріжку, що передбачало присутність VIP-персон. При за цим атрибутом кіношних подій ретельно наглядали мускулисті охоронці.

На другому поверсі кінотеатру відбувалася вечірка, присвячена презентації фільму російського режисера Олександра Стриженова "Любовь-Морковь" з Крістіною Орбакайте і Гошею Куценком у головних ролях.


Гості їли моркву під морковяними соусами і заїдали морквяним тортом

У маленький хол, який розмістився навколо барних стійок, набилося чимало гостей. Проте перші півгодини побачити хоч одне знайоме фотокамерам обличчя не вдавалося. Ближче до початку самої презентації VIP-персони, ніби змовившись, почали нарешті сходитись.

Однією з перших прийшла зірка "Буржуя" і "Ангела-охоронця" Дарья Повєрєннова

Пізніше прибули російські зірки - гурт "Hi-Fi"

"Hi-Fi" дуже активно позували перед камерами, посміхаючись на голівудський манер. Проте, коли спалахи фотоапаратів згасли, співаки запаслися попкорном і "Кока-Колою", пішли до кінозалу і скромно вмостилися на один з останніх рядів.

Поласувати стравами з моркви (гостям подавали варену моркву, морквяний пудінг і морквяний торт) прийшли й українські знаменитості.

Дружина Ващука також завітала на захід

Біля виходу на терасу весь вечір скромно простояли "перукарське" подружжя В’ячеслава та Ірини Дюденків, а дружина Владислава Ващука Маргарита Січкар пила шампанське.

Лілія теж, як виявилося, є прихильницею "Луї Віттона".

Ближче до початку показу прийшов чоловік Лілії Подкопаєвої, який хвилин 15 самотньо тинявся по залу. Проте, дружина не забарилася. між іншим, одягнену в джинси і бейсболку плюс сумочка "Луї Віттон" Подкопаєву зловили "на гарячому" - на поїданні морозива.

Компанію українським зіркам склав EL Кравчук, який виглядав досить веселим, а на обличчі співака не було жодних прикмет нещодавнього побиття.

Кравчука дружньою рукою турботливо обійняв чоловік Подкопаєвої. Щоб захистити від потенційних нападників? :)

Після того, як гості наїлися моркви і напилися шампанського, на них вже чекало кіношне меню. Презентація фільму почалася з оригінальної "заправки" – шоу трансвеститів, яке мало плавно підготувати публіку до сюжету стрічки, за яким головні герої – чоловік і жінка – міняються місцями.

Після конкурсу за участі чотирьох "жертв" з залу, яким зазвичай розпалюють публіку на весіллях, на сцену вийшли моделі у чоловічих костюмах.

Моделі у чоловічих костюмах

За ними на сцену вийшла знімальна група фільму. Втім, режисери і актори були небагатослівними. А Гоша Куценко, як виявилося, взагалі був з температурою. Після того, як світло в залі згасло, VIP-гості почали насолоджуватися "Любовью-морковью".

Гоша Куценко

Сюжет фільму до болю нагадував як мінімум 3 американські стрічки, де чоловік переселяється в жіноче тіло або навпаки. "Вона - чоловік", "Кара небесна" і "Їх поміняли тілами" – мікс мотивів цих трьох фільмів "переселився" в "Любовь-Морковь", створений за кращими традиціями американських комедій.

Не зовсім витончений гумор і банальні жарти фільму рятувала акторська гра Гоші Куценко, який і справді ніби перевтілився у тіло своєї другої половинки.

Усі фото Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів