Черновецький поскупився на мерський бал?

19 лютого 2007, 12:24

У київській мерії нарешті відбувся довгоочікуваний благодійний бал-маскарад, організований фондом "Мистецька скарбниця". Проте, вочевидь, столичний мер на цю подію не надто чекав і вирішив зовсім не вшанувати своєю увагою вечірку.

А, може, Черновецький просто поскупився? Адже вхід на бал-маскарад був платний: від 50 до 150 доларів.


Фото УНІАН. Сьогодні в клюбі будуть танці

А от екс-міністр охорони здоров'я Микола Поліщук купив білети не лише для себе, але й для своїх друзів. Однак, покукавши близько години у холі, зник у невідомому напрямку.

Гості вечора не надто примудрялися, створюючи собі карнавальні костюми. Більшість просто повбиралися у бальні сукні, фраки та смокінги. Але яскраві винятки, звичайно, траплялися.

І кого ж нагадує ця Бурьонка?

Серед знаменитостей у мерії можна було побачити живчика Григорія Чапкіса з дружиною, Ольгу Сумську із дочкою Антоніною, Світлану Лободу, Руслану, а також Володимира Гришка і "Піккардійців".

Фото УНІАН.

А от меню на балу було не казистим. Як розповіла "Газете по-киевски" одна з обслуговуючих офіціанток, на стіл подали м'ясну нарізку, пиріжки печені та слоєні - два види, овочі, мінералку, лимонад, горілку, коньяк, біле й червоне вино.

Обіцяли також вареники. Налісники двох видів - з маком і сиром. А ще перепелині яйця.

Отакий от пейзажно-портретний натюрморт

Фото УНІАН. То це бал чи похорон?

Фото УНІАН. Була на маскараді й Інна Цимбалюк. Прийшла дівчина не одна, а у парі з "погодником" Олексієм Дівєєвим-Церковним.

Лобода все ніяк не може позбутися ностальгії за Індією

Сумська вводить свою доньку у світ. Маски вирішили не надягати. І так зійде

Кульмінаційним моментом маскараду став аукціон. Його ведучі - Маша Єфросініна і DJ Паша намгалися змусити гостей розкупити всі лоти.

До речі, стартова ціна була невеличкою за сьогоденними стандартами - всього 100-200 доларів. Однак, і така сума не надто розщедрила присутніх.

Щоправда, Руслані Лижичко таки вдалося набити ціну своєму шкіряному барабану, який в кінці кінців було продано за 1700 доларів.

Фото УНІАН.

А якийсь фанат братів Кличків у шотландському кілті відхопив собі за 700 доларів боксерські рукавиці з їхнім автографом.

Хоча в цілому нічим яскравим вечір не відзначився. Гості здебільшого нудилися, а час від часу водили хороводи.

Фото УНІАН. Хтось заливав нудьгу червоним вином

Фото УНІАН. А хтось просто нервово курив на балконі...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів