Карпачова обідає в "Швидко". ВІДЕО

15 лютого 2007, 11:57

Інколи українські політики намагаються наблизитися до народу. Як правило, це відбувається напередодні виборів, коли їхній організм відчуває різку необхідність у народній любові.

При цьому заради самопіару депутати і урядовці готові на все – проїхатися у метро, погомоніти з простими людьми чи навіть випити з ними чарку. Проте, як правило, після виборів хвороба зникає сама собою, не залишивши і сліду.

Нещодавно "регіоналка" Ніна Карпачова вдруге сіла в омбудсменське крісло, переживши перед цим неабиякий стрес від виборчого процесу. Тому, мабуть, Ніну Іванівну різко потягло до народу. У середу журналісти ТаблоID випадково стали свідками справжнього омбудсменського нападу народофілії.


Відео у форматі "wmv" можна подивитися тут

Поряд з Карпачовою - її колишній помічник

Ніна Іванівна у компанії ще двох депутатів обідала не в дорогому ресторані, а в буквальному сенсі - в переході.

Карпачовій явно заважає її шуба до п'ят

У народі це місце називають "Квадрат" на Арсенальній". Саме у цьому київському переході, що веде до Парку Слави, розташована низка фаст-фудів. Є там і нашвидкуруч приготовані страви китайської кухні, і американські гамбургери, і українські вареники.

Замовивши собі цілком народну страву – олів’є, омбудсмен, втім, так і залишилася невдоволеною. У жодному із фаст-фудів не виявилося такої бажаної для "регіоналки" страви – млинців. Обійшовши всі ресторанчики і не знайшовши млинців, Карпачова задовольнилася салатом.

Так виглядає "Швидко" на Арсенальній

При цьому Ніна Іванівна, з одного боку не привертала до себе уваги, проте з іншого – постійно оглядалася, напевно сподіваючись, що хтось таки її впізнає.

Кульмінацією кумедної сценки став момент, коли Карпачовій почала заважати її шуба. Не наважившись покласти її на стілець поряд із собою, омбудсмен час від часу скидала її з плечей.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів