У родині президента - вибух почуттів

14 лютого 2007, 18:46

День Святого Валентина та весняна ілюзія за вікном роблять свою справу. 14 лютого любовний настрій заполонив серця всіх без винятку українців – починаючи з простих смертних, закінчуючи політиками.

Так, Юлія Тимошенко влаштувала поцілунковий флеш-моб на Майдані, а в.о. міністра закордонних справ Володимир Огризко цілий день обмінювався "валентинками" зі своїм російським колегою.

Цілуватися на Майдан пішла навіть героїня Майдану баба Параска! І лише прем’єр Віктор Янукович, за даними газети "Сегодня", відсвяткував день усіх закоханих по-холостяцьки, самотньо відправившись на футбол.


Проте найбільш романтичним у цей день виявився президент Віктор Ющенко, який вирішив завалити квітами свою дружину і дітей.

Ющенко обирає квіти для дружини

Повідомлення прес-служби президента, яке з’явилося у другій половині дня 14 лютого, розчулило ледь не до сліз.

У ньому сказано, що Віктор Андрійович приїхав на центральний столичний ринок, щоб купити квіти для своєї дружини і доньок. І зробив це Ющенко, тільки-но зійшовши з трапу літака, яким він повертався з Туркменістану.

"Я прилетів з відрядження і думаю, що якщо прийду додому з букетами для всіх дівчат і дружини, то вони будуть приємно здивовані", – сказав він.

"Сьогодні є ще одна нагода принести подарунки своїй родині, відчути, що ми разом, вкупі. Це дуже важливо для родини", – додав Ющенко.

Катерина Ющенко явно не любить троянди

Як розповіла ТаблоID керівник прес-служби президента Лариса Мудрак, похід на Бессарабку за квітами виявився для Віктора Андрійовича досить вдалим. Для дружини він обрав букет із білих декоративних хризантем, а для доньок – два кошики білих гербер.

Підфартило Ющенку й з ціною на квіти. Мудрак не сказала, скільки виклав президент за букети для коханих жінок, проте виявилося, що продавці зробили йому знижку у 50 гривень.


Цей випадок може свідчити про те, що в президентській родині відбувається щось на кшталт загострення почуттів.

Згадати лише останній вальс подружжя Ющенків на урочистому прийомі в Маріїнському палаці, який просто вразив посла Грузії в Україні Григола Катамадзе.

"Вітю, а ти мені правда купиш нову шубку?"

"Для всіх присутніх несподіванкою став вальс, який першими станцювали президент зі своєю дружиною", - сказав він.

Після цього, за словами посла, "танець підхопили й інші політичні діячі, і представники дипломатичного корпусу".

"І для кого це я цю сукню вдягла?"

"Вітю, про кого це ти зараз думаєш?"

"Знову про Януковича?"

А якщо придивитися до фото, то стане помітно, хто з президентського подружжя палає більшою пристрастю. Катерина Ющенко весь час так дивилася на свого чоловіка, що він мав би розтанути. Проте... Віктор Андрійович, мабуть, увесь час думав про державу. Чи, може, про Януковича?

"Ну подивись же ти на мене хоч раз!"

А от тепер президент, здається, вирішив виправитися і залагодити свою неуважність квітами.

Усі фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів