П’ятниця у Верховній Раді: Томенко вчиться управляти "табло", Ляпіна читає казки, Герман голосує "всліпу"

9 лютого 2007, 18:36

Українські депутати – найпрацьовитіші люди на планеті. Їхні творчі та інтелектуальні потуги просто не знають меж. У цьому твердженні можна переконатися, ввімкнувши телеканал "Рада" і бодай один день проживши з народними обранцями.

Особливо втомлює депутатів сесійний тиждень, який фактично розпочинається з вівторка. Натискання кнопок і плескання язиками доводить нардепів до такого стану, що деякі з них просто не витримують психологічного тиску і починають відволікатися.

Апогею депутатська втома досягає у п’ятницю, коли до кінця скороченого робочого дня доживають найстійкіші. Тоді ці мужні люди починають творити дива прямо на робочих місцях.


Кросвордоманія косить лави "регіоналів". Юлія Ковальова кілька місяців тому стала відомою завдяки стрілянині, у якій деякі ЗМІ звинувачували зятя президента Ющенка

Саме таким у Верховній Раді був день 9 лютого. Фотографу ТаблоID вдалося зафіксувати найцікавіші моменти депутатського релаксу.

У костюмі Бокого, як завжди, поєднання непоєднуваного

У костюмі Бокого, як завжди, поєднання непоєднуваного

Так, найбільше відзначився депутат-"регіонал" Ігор Зварич.

"І тут я, і там я". Ігор Зварич розглядає свій портрет

Спочатку Ігор Зварич розглядав свої власні портрети, надруковані в якомусь журналі, а потім взявся за ще більш важливу справу.

"Так, анекдоти я вже прочитав..."

"... а от кросворд згодиться"

Вирішивши, мабуть, забезпечити себе інтелектуальними розвагами на вихідні, Ігор Зварич впродовж кількох хвилин відділяв кросворд з однієї газети від основного її "тіла" і перекладав його в іншу.

Леонід Грач: "Я в глаза твои, как в зеркало смотрю"

Ще одним депутатом, який вразив ступінню любові до самого себе, виявився комуніст Леонід Грач. На робочому місці він читав власне інтерв’ю, ретельно розглядаючи при цьому свій портрет.

Вразити оригінальністю вирішила і "нашоукраїнка" Ксенія Ляпіна. 90% її сяючого вигляду створювала блузка кольору ультрамарин, що сліпить очі.

Ляпіна читає казки

Ляпіна читає казки

"Жили-були дід Мороз і баба Юля..."

Цього дня Ляпіна дозволила собі трохи розслабитися і почитати улюблену книжку, якою виявилися... казки. Можна, звичайно, припустити, що депутатка вивчає якусь корисну літературу на кшталт "Економіксу" у коміксах.

"Ти туди не дивись, сюди дивись!"

"А якщо натиснути Escape, починається процедура саморозпуску парламенту"

Справжніми трудягами цього дня виявилися заступники Мороза – перший віце-спікер Адам Мартинюк і новообраний віце-спікер Микола Томенко.

"Ну і втомив мене цей майстер-клас Мартинюка"

"... аж очі болять"

Як друга людина парламенту зі стажем, Мартинюк не залишив свого молодого колегу Томенка у біді і показав йому, як користуватися персональним табло – монітором, на якому фіксуються всі "ходи" депутатів.

Технічно "абгрейджений" Зварич

Після майстер-класу від комуніста, бютівець вирішив випити енергетичний напій. Мабуть, це був зелений чай.

'"Голосую

"Голосую всліпу!"

А якби Томенко поділився "енерджайзером" з "регіоналкою" Ганною Герман, вона б не заснула на робочому місці і не голосувала б "всліпу"...

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів