Доньки Коломойського і Пінчука увійшли до десятки найбажаніших наречених України

9 лютого 2007, 14:47

День Святого Валентина вже на носі, і настрої в народі панують відповідні. Та й погода до останнього часу сприяла – до того, як врешті дороги замело снігом, січень і лютий були скоріше схожі на березень та квітень.

Тому не дивно, що пташки співали, а коти іноді, загубившись у цьому сезонному хаосі, затягували свої пронизливі гнусаві серенади.

Тож тижневик "Фокус" хутко зорієнтувався і дуже доречно склепав рейтинг найпрестижніших і найжаданіших женихів та наречених України.


При відборі кандидатів редакція журналу керувалася принципом трьох критеріїв:

1. Розмір статків, якими володіє сам претендент на "найбажанішогонайбажанішу" або ж його батьки.

2. Освіта, яку примудрилися здобути кандидати.

3. І звісно, краса, врода. Хоча тут, як пише "Фокус", була найбільша заковика. Адже краса – поняття дуже відносне.

Можливо, саме тому батько Анни Тігіпко не забажав надати редакції фотокартку свого чада.

Також були й обмежуючі умови. По-перше, віковий ценз – кандидати не повинні були бути старшими за 35 років. По-друге, з рейтингу одразу виключили тих женихів і наречених. які вже побували у щасливому чи не дуже шлюбі.

Так само були позбавлені можливості взяти участь у такому своєрідному змаганні з привабливості та престижності ті, хто вже встиг стати татком чи мамою.

Отже, спершу про красунь-наречених. У п'ятнадцятку найпривабливіших українських наречених увійшли:

Останню позицію хіт-параду посіла сімнадцятирічна Маргарита Кердіна, дочка президента агентства моделей Karin MMG Влади Літовченко.

На другій сходинці з кінця - блондинка 28-річна телеведуча Василіса Фролова.

За нею розташувалася ще більш досвідчена потенційна наречера тридцятирічна Олена Лукаш. Сьогодні вона є першим заступником міністра Кабміну, начальником Управління правового забезпечення.

Наступною у рейтингу є чотириразова чемпіонка світу з плавання 24-річна Яна Клочкова.

На одинадцятому місці - майже леді-вамп, ефектна дев'ятнадцятирічна донька губернатора Запорізької області Євгена Червоненка Олександра.

І нарешті - елітна десятка. Тож, першою з кінця до десятки увійшла Олександра Ніколаєнко, яка у свої 25 років є представником "Міс Всесвіт" в Україні.

На почесному дев'ятому місці справжня гордість українців і, особливо, фанатів художньої гімнастики 22-річна Анна Бессонова. Бессонова - багаторазова чемпіонка світу та Європи з художньої гімнастики.

Восьме місце посіла Тіна Кароль, 22-річна співачка та ведуча "Танців із зірками".

Тенісистка Олена Бондаренко, якій так само 22 роки, сьогодні посідає 29 місце у рейтингу WTA і сьоме місце у рейтингу журналу "Фокус".

Фіналістка конкурсу "Міс Всесвіт-2006" 22-річна Інна Цимбалюк посідає лише 6 позицію рейтингу. Мабуть, принаймні по одному з критеріїв дівчина таки не дотягувала...

На п'ятому місці таємнича 22-річна Анна Тігіпко. Цікаво, що батько дівчини, співвласник фінансової групи "ТАС" Сергій Тігіпко, навідріз відмовився надати редакції фото своєї доньки.

Ще одна донька ще одного заможного татка 21-річна Анжеліка Коломойська. ЇЇ батько - співвласник групи "Приват" Ігор Коломойський. До речі, це фото вперше запропоновано увазі загалу.

На третій позиції знаходиться 22-річна донька співвласника групи "Приват" Геннадія Боголюбова Катерина.

Ще ближче до верхівки хіт-параду підібралася 24-річна донька власника корпорації "Інтертайп" Вікора Пінчука. Тож, на другому місці - Марія Пінчук.

Фанфари - і, врешті, перше місце! Сніжана Онопка, двадцятирічна супермодель, яка не надто відома у себе вдома, на Україні, але яка користується надзвичайною популярність в Нью-Йорку, Парижі та Мілані.

Отже, лишилося тільки підшукати красуням красенів. Але про це далі...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів