Тусовка в Давосі: Ахметов і Пінчук у супроводі блондинок

29 січня 2007, 15:10

В останні дні січня українська еліта зібралася на швейцарському курорті Давос, щоб обговорити майбутнє своєї батьківщини.

Єдиним українським заходом протягом тижня, коли в Давосі відбувається Всесвітній економічний форум, став ланч, третій рік поспіль організований зятем Леоніда Кучми Віктором Пінчуком.

Віктор Пінчук прилетів чартером до Цюриха, а звідти - гелікоптером до Давосу

Цього дня на вулицях Давосу можна було зустріти справжніх українських олігархів, які прогулювалися без охорони.


Ахметов у супроводі директора компанії СКМ з корпоративних перетворень Наталії Ізосимової

Ахметов і редактор журналу "Фокус" Вахтанг Кіпіані

Фото на пам'ять: "Я був у Давосі"

Євген Марчук приїхав разом з дружиною і фотографував усе навколо

Дискусія про Україну під борщ і вареники пройшла у ресторані чотиризіркового готелю "Моросані Швайцергоф". Українська і російська мови тут перемішувалися з азербайджанською – в цей же час у готелі мешкав президент закавказької держави Ільхам Алієв.

"Сімейне фото" учасників ланчу

Російський олігарх Віктор Вексельбер вмостився зручніше. І ледь не обтер ногу піджаком Ахметова

Ахметов, на відміну від Пінчука, не знає англійської мови і слухає виступи через перекладача

Україну в Давосі представляв прем’єр Віктор Янукович, який провів багато двостронніх зустрічей, а також взяв участь у ланчі Пінчука.

Янукович познайомився з американською астронавткою українського походження Хайді Стефанішин-Пайпер

Протягом ланчу Янукович тільки випив фужер води

Кличко-старший у Давосі не виступав, а працював живою рекламою України

Письменника Пауло Коельо Пінчук зустрів як старого друга

Олег Рибачук був ще одним гостем Пінчука

Колись його називали "зятем президента". Тепер - просто подружжя Пінчук-Франчук

У зв’язку із завантаженістю Давоса, який по суті є альпійським селом, Януковича поселили на приватній віллі на березі озера. До речі, у 2003 році, коли Янукович відвідував Давос уперше як прем'єр, він також зупинявся на цій дачі.

Власник будинку Хайнц Хельдштаб відгукнувся на прохання "Tabloid" і надав фото вілли "Сюрлей", яка на три дні стала резиденцією Януковича.

На цій віллі Янукович провів дві ночі

Як видно, це звичайний за швейцарськими мірками будинок у горах, де, окрім Януковича, жили чотири його охоронці та четверо людей, які в складі делегації були представлені як "головні спеціалісти господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну". Насправді у їхні функції входить прасувати одяг для Януковича та готувати для нього їжу.

Януковича на віллі приймали як рідного – одночасно з ним, тільки на іншому поверсі, в будинку продовжували жити його господарі. Хайнц Хельдштаб сказав "Tabloid": "Ми з радістю поселили вашого прем'єра під нашим дахом протягом Всесвітнього економічного форуму".

"Український прем‘єр – це така величезна людина, два метри зростом, мабуть! Він був з делегацією 30 осіб. Працював багато, але їв мало. Спеціально для нього я підготував пляшку української горілки з перцем. Ми нічого йому з їжі не готували, бо він все привіз із собою", - наводить слова господаря вілли газета "Сегодня".

Економила на харчах, як виявилося, і "свита" прем‘єра. Його охоронцям виділили лише 132 долари на всі три дні перебування у Швейцарії, тому, щоб не витрачати гроші на їжу, хлопці привезли з собою до Швейцарії цілий ящик провізії: ковбасу, сало, балик, огірки, томати та інші їстівні припаси.

Також нібито через надмірну завантаженість зустрічами Янукович, за словами його прес-секретаря Дениса Іванеско, не мав змоги позайматися шопінгом. Проте вирішив таки купити своїм рідним швейцарський шоколад, який і повіз додому.

Кажуть також, що Янукович захопив із собою тенісні ракетки. Але де він збирався грати у засніженій Швейцарії, де вся інфраструктура зорієнтована на лижний спорт – незрозуміло.

У 2003 році Янукович теж брав із собою тенісні ракетки. І навіть мав час на гру - до Києва повернувся щасливий Андрій Гончарук, який хвалився, що виграв у прем'єра. Але радів він недовго - незабаром його звільнили.

Але, можливо, це просто збіг.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів