Вечірка ТЕТ: Пономарьов з вагітною дружиною, Галліна зі святковим тортом

25 січня 2007, 11:30

VIP-вечірка, присвячена 15-річчю телеканалу ТЕТ, розпочалася з чемного гардеробника з довгими вусами, який галантно роздягав гламурних гостей у модному клубі "Freedom".

"Де мій капелюшок?", - лунає схвильований голос якоїсь дами на виході з клубу. "Це той, сірий?", - підхопився гардеробник. "Ні в якому разі! Мій - чорний!", - ще більш обурено промовила вона.


"Цей, мадам?" "Нарешті!", - сказала дама і стрімко попрямувала до свого "Лексусу", так і не помітивши портьє з парасолею в руках, який так старанно виконував свою місію – не давав високоповажним гостям замочити свої шуби з шиншил.

Подібними історіями могла похвалитися вечірка ТЕТ – за VIP-столиками обговорювали вишукані страви, а телекамери ловили своїх "жертв" за барною стійкою.

Утім, святкування дня народження розважального телеканалу трохи нагадувало той день, на який воно припало. Як перший сніг, що йшов у середу з ранку до вечора, став весняним дощем, так і вечірка ТЕТ з модної VIP-тусовки перетворилася на звичайнісінький корпоратив.

Незважаючи на заплановану масштабність акції, столики Freedom’а так і не були зайнятими на 100%. Та й переважну більшість гостей складали самі журналісти, колишні та теперішні керівники каналу.

З відомих персон вечірку відвідали, мабуть, найвідданіші прихильники ТЕТ. Найпунктуальнішим виявився Олександр Пономарьов, який приїхав до клубу разом зі своєю вагітною дружиною.

Пономарьов знову стане татком

Яка синхронність!

Трохи пізніше до "Freedom" підтягнулася скандальна співачка Галліна. Розцілувавшись зі своїми знайомими, вона сіла за столик, за яким вже ласували вечерею двоє чоловіків. При цьому синхронно з появою колишньої дружини Василя Горбаля, на столику з’явилася ваза з п’ятьма рожевими трояндами.

Нудно тут у вас, побавлюся я краще мобілкою...

За ще одним столиком у першому ряду сидів головний редактор "Бульвару" Дмитро Гордон, а трохи подалі – співак НеДіля.

Гордон прийшов без дружини

Офіційна частина святкування почалася з нагадування гостям, з чого починався ТЕТ. На великому екрані в центрі залу крутили ролик із заставками передач 15-річної давнини.

І тут НеДілю підловили

Після того, як намагання MC клубної сцени запалити публіку не увінчалися особливим успіхом, організатори вирішили розрядити атмосферу показом власної реклами. На тому ж самому екрані було презентовано нинішні та майбутні проекти ТЕТ.

Кульмінацією вечірки стало шоу Руслани, на яке цинічні журналісти одразу ж наклеїли ярлик: "три пісні, два костюми + серія реміксів". Проте деяким гостям виступ співачки здався енергетичним напоєм у порівнянні з доволі нудною попередньою програмою.

Русланина піраміда

Руслана, як завжди, бігала по сцені, з усіх боків якої валив дим і вогонь, співала "Дикі танці" і кричала "Гей!".

Еротичний танок прийшов на зміну диким танцям

"Або мало наливають, або мало п’єте", - не витримала вона якось, побачивши сонні обличчя гостей.

"У чужім краю я тебе люблю..."

Коли ж не допомогли "Дикі танці", Руслана запустила у зал свою коронну фішку – гру у "Гей".

Руслана продовжує спроби завести публіку

Гра полягала у спільних вигуках цього магічного слова всіма гостями. Таким чином, "Гей!" і "Будьмо!" таки розбудили публіку.

Ну що, пограємо у "Гей!"?

У проміжках між першою і другою частиною виступу Руслани до зали внесли святковий торт. Різати його взявся голова правління каналу Григорій Тичина. А роздавати всім охочим пошматовані ласощі почала Галліна.

Галліна вправно орудує ножем

І вам дам тортика

і вам...

І куди ж оце його подіти, цей шматок....

Офіційна частина вечора закінчилася фінальною піснею Руслани з походом співачки "у народ". Вона сідала за столики, обмінювалася тостами і фотографувалася з охочими.

Ну чого ж ви спите ніби?

Останнім номером програми Руслани значилася пісня… "Back in USSR" в етно-обробці, яка стала чи не найбільшим сюрпризом вечора.

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів