Виставка Пінчука: Рибачук з донькою, Катеринчук з дружиною і самотній Жванія

22 січня 2007, 20:30

Важкі часи в бізнес-житті зятя Леоніда Кучми Віктора Пінчука давно минули. Колишній власник "Криворіжсталі" більше не воює з реприватизацією, а спокійно вкладає гроші у мистецькі проекти.

І поки Віктор Ющенко лише мріє і збирає гроші на "Мистецький арсенал", Пінчук проводить вже другу виставку сучасного мистецтва.

Минулої п’ятниці у PinchukArtCentre відбулося урочисте відкриття нової виставки Generations.UsА.


"Мені сказали, у вас тут мистецтво дають і наливають"

Як пише " Комерсант-Україна ", захід планувалося провести у форматі вернісажу з великою кількістю VIP-гостей. Однак у п'ятницю практично весь столичний бомонд, включаючи самого Пінчука, відбув до Харкова на похорон Євгена Кушнарьова.

"І що це за штуковина?"

Проте іменитих гостей і без того вистачало. На презентацію завітали колишній керівник офісу Ющенка Олег Рибачук із донькою Анною, "нашоукраїнець" Микола Катеринчук із дружиною, один з лідерів "Пори" Владислав Каськів з матір'ю, ще один "нашоукраїнець" Давид Жванія, посол США Вільям Тейлор.

Засмаглий Жванія тільки повернувся з Дубаїв

Урочисте відкриття виставки розпочалося на вулиці біля входу в PinchukArtCentre, який закривала грандіозна інсталяція художника Іллі Чичкана – будівельні ліси, обтягнуті блискучим подарунковим папером з червоним бантом.

На виставці Пінчука у декого стався культурний шок

... а декого потягло на ніжність

Поки подарунок розпаковували, запрошені згадували про пожежу, яка сталася на відкритті центру, оцінювали перспективи обвалення конструкції і можливу кількість людських жертв, пише "Комерсант".

Потім гості розійшлися по залам PinchukArtCentre, оглядаючи експонати виставки. Катеринчук на одному місці довго не затримувався, насолоджуючись мистецтвом з телефонною трубкою біля вуха.

Каськів навпаки розтягував естетичне задоволення, ретельно розглядаючи експонати.

А от Рибачук і не намагався створити враження справжнього поціновувача сучасного мистецтва.

"О, тут мистецтва нема, зате наливають!" – з порогу радісно вигукнув він, проте шампанське випити йому так і не дали...

Усі фото надані PinchukArtCentre

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів