У світі стало на дві українські "Міс" більше

22 січня 2007, 19:52

Новий 2007 рік тільки но починає набирати обертів, а красу українок вже вкотре оцінили на світовому рівні. Цього разу наші дівчата зайняли не останні місця на конкурсі краси "Міс Міст Планети 2007" (Miss Global Сіtу).

Земля тайваньська вітає...

Miss Global Сіtу, організований під егідою ООН, проводився вперше і проходив з 10 по 18 січня у Тайпеї, столиці Тайваню.


Організація конкурсу передбачала ретельний відбір конкурсанток. На попередньому відбірному турі було розглянуто фото і відеоматеріали більш ніж 300 претенденток з усього світу.

У результаті на фінальний етап "Місс Міст Планети", який завершився 19 січня на острові Тайвань, було запрошено 16 "красунь".

Фіналістки у національних костюмах

Серед тих, кого було визнано найвродливішими, опинилися і дві українки. Це моделі з київського агентства STAR model group: двадцятилітня тернопільчанка Тетяна Кушнір і вісімнадцятирічна киянка Олена Сальникова.

Цікаво, що й на цій фото Украіна і Росія дивляться у різні боки

Звісно, приємно, що українські дівчата, такі різні поміж собою зовні (одна - типова фарбована блондинка, друга – темноволоса), обидві удостоїлись титулів на тайваньській землі. Цікаво, чим керувалося жюрі при виборі "красунь" і хто ж насправді були ті люди, які зробили такий вибір.

Прикладом, пересічному українському глядечеві, більш перебірливому і схильному до критики (або, може, просто НЕ обділеному смаком і відчуттям прекрасного), такої "краси", безперечно, видалося б недостатньо.

"У світлі софітів"

Отже, Тетяна Кушнір була визнана найкращою представницею міст Східної Європи (Miss Global Сity East Europe). Ну, що ж тут скажеш...

Київ та файне місто Тернопіль. Ну що ж, на колір і смак товариш
не всяк

У той же час Олена Сальникова була визнана гідною титулу "Місс Добра Воля" (Miss Good Will). Насправді, титул киянки видається більш адекватним: для того, щоб бути "Місс Добра Воля", не потрібно бути писаною красунею.

"Не путана, не воровка, не цыганочка..."

Головний титул - "Miss Global Сіtу 2007", було присуджено панянці з Домініканської Республіки - Мії Таверас.

"Міс Міст Планети 2007" Мія Таверас

Програма конкурсу, як і заведено на заходах такого рівня, відзначалася насиченістю, що, власне, було стандартом.

Дівчата проникаються місцевим колоритом

Крім репетицій і підготовки до фінальної шоу-програми, учасниці Miss Global Сіtу здійснювали благодійні візити у школи і дитячі будинки.

Конкурсантки поруч із дітьми Тайвані

Також дівчата відвідували культурні, історичні та архітектурні пам'ятники країни.

А це, певно, транспорт, на якому дівчата діставалися тих самих пам'ятників

Усі конкурсантки відзначили надзвичайну дружелюбність і гостинність тайваньців, екзотичну красу природи острова та високий рівень організації конкурсу.

Дружелюбність дружелюбністю, а готовим до оборони треба бути завжди

Такий розвиток подій, безумовно, став успішним початком конкурсного року України на міжнародному рівні і ще раз засвідчив, що, як не крути, а українських "міс" у світі з кожним роком все більше і більше.

Хоча сумніви щодо того, що саме краса врятує світ, міцнішають. Адже, як показав черговий конкурс "краси", вроду люди розуміють по-різному...

Фото надані прес-службою агентства моделей STAR model group

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів