Тимошенко - потенційна нянька антихриста, а Янукович - Термінатор

15 січня 2007, 11:28

Якби у Юлії Тимошенко було трохи більше вільного часу і відповідне бажання, вона б могла стати зіркою Голівуду.

Про її неабиякі драматичні таланти неодноразово згадував член "Нашої України" і старий супротивник Петро Порошенко.

Поки ж Тимошенко та інші її побратими не бачать свого життя без політики, TabloID вирішив пофантазувати, в яких саме фільмах і ролях вони мали б найбільший успіх.


Адже відомо, що для зйомок у кіно не завжди треба бути професійним актором, як то у театрі. Натомість, часом достатньо мати просто підходящий типаж, тобто природну схильність до того чи іншого образу.

Отож, жанр комедія. Хоча славнозвісний "миротворець" Володимир Литвин вже півроку як зник з політичного поля, замість Стіва Мартіна до фільму "Рожева пантера" можна було б взяти саме його. Варто було б тільки приклеїти вуса – і опля! – Литвин зависає під стелею.

Фото Анни Андрієвської

Фото з сайту IMDb

Після бойових дій у Київраді можна впевнено стверджувати, що син мера Степан Черновецький підготовку молодого бійця пройшов й іспити вдало склав. Тепер його сміливо можна пропонувати замість Олексія Ликова у "ментовську" команду із серіалу "Вулиці розбитих ліхтарів".

Фото "Капіталіст"

Надзвичайна схожість Юлії Володимирівни на героїню Міа Ферроу у рімейку "Омен 666" наштовхує на думки про приховані здібності "залізної леді". Так, у цьому ужастику Тимошенко могла б зіграти няньку антихриста.

Фото "Киевград"

Фото з офіційного сайту фільму

Першому віце-прем'єру Миколі Азарову найбільше підійшла б роль професора-негідника Лью Тібінга із мистецького детективу "Код да Вінчі". Втертися у довіру, разом йти крізь труднощі, а потім взяти і послати всіх – це не сюжет роману, а будні Верховної Ради.

Фото Анни Андрієвської

Фото з сайту "Кинопоиск.ру"

Нарешті головний політик 2006 року, яким визнали прем'єра Віктора Януковича. Його прем'єрство іноді називають "другим пришестям". "Головний антигерой" Помаранчевої революції не тільки не пішов у небуття, але й повернувся, ще з більшими силами. Тому Януковичу поправу віддаємо роль у всім відомому культовому бойовику "Термінатор".

P.S. No comments...

Фото "Киевград"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів