Як зірки наколядували 12 тисяч для дітей

12 січня 2007, 21:02

Мода на благодійність продовжує ширитися серед зірок, політиків, бізнесменів та просто небайдужих українців. А під Новий рік збори коштів у стилі "зі світу по нитці" заполонили український медіа-простір.

Цього разу чергову благодійну акцію з допомоги онкохворим дітям "Врятуй моє життя" влаштував фонд "Сіяння". Вечірка під назвою "Ніч після Різдва" проходила в одному з модних клубів Києва.


Постріздвяна вечірка в українському стилі

У програмі – щедрування, театралізовані дійства, гадання і лотереї, кошти від яких, як і від вхідних квитків, спрямують до Інституту онкології АМН України.

Павлік каже, що любить допомагати дітям

Габріела Масанга скромно сиділа на диванчику

Проте широкомасштабного дійства із залученням великої кількості українських зірок, політиків і меценатів не вийшло.

Каріна Плай завітала на вечірку і спілкувалася з Росавою

Із відомих людей вечірку відвідали лише Віктор Павлік, Каріна Плай, Росава і Габріела Масанга. Жодного політика на ній так і не з’явилося.

Павлік "відпрацював" за всіх: заспівав 2 пісні і купив 1,5 лоти

"Ну що, Павлік, що ти тут бачиш?"

А всі намагання ведучого Андрія Джеджули "розкрутити" гостей на якомога більше грошей для дітей, як правило, розбивалися об відсутність в останніх ентузіазму.

Ця монета коштує 300 баксів

Проте, незважаючи на це, за вечір організатори наколядували 12 тисяч гривень, які обов’язково допоможуть хворим дітям.

А торгували на вечірці всім, що потрапляло під руку – картинами, старовинними монетами, позолоченими ложками, які раптом перетворилися на пристрілочний набір, губною гармошкою і ще якимсь мотлохом. Проте, як підкреслювали організатори, зовсім неважливо, чим торгувати – хоч самим повітрям – головне зібрати гроші для дітей.

Росава співала колядки

Чи то через скупість меценатів, чи просто через те, що більшість з них так і не дійшла до вечірки, але вартість більшості лотів ледь перевищувала стартову ціну.

Перший лот – картину українського художника - за стартової ціни у 100 доларів в результаті за 300 "зелених" купив Віктор Павлік, а його головним конкурентом виявився... його ж директор.

А до продажу наступного лоту мусив долучитися сам Джеджула... Проте ближче до середини вечора гості подобрішали – дві невідомі панянки пожертвували дітям по 300 доларів, віддавши гроші в обмін на якісь папірці.

"Ну, багатії, порийтеся у своїх кишенях"

А тим, хто не встиг розкошелитися впродовж вечірки, на виході з клубу пропонували купити "щасливий квиток" за символічну суму у 20 гривень і виграти автограф зірки, або ж вечерю у ресторані.

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів