Тимошенко позбулася коси

11 січня 2007, 18:30

Кількість разів, коли Юлія Володимирівна "лишає свою косу вдома", можна перелічити на пальцях однієї руки.

Минулого року таких випадків було усього два: під час прес-конференції з приводу газової кризи на початку року та на День святого Валентина. У 2005 році Тимошенко розпліталася лише на весілля своєї доньки Євгенії.

У новому році Леді Ю вирішила підтримати традицію, коли її "розпущеність" створює ажіотаж у пресі, і прийшла на засідання Верховної Ради у четвер без своєї славнозвісної зачіски, яку в народі називають "каравай".


"Коли питатимуть де Тимошенко, кажіть, що тут пробігала білявка - справжня принцеса". Фото Ліги

"Юліє Володимирівно,... просто немає слів" - "Наступний!". Фото Ліги

З цього приводу деякі журналісти написали, що "поява Тимошенко викликала фурор, якого парламент не пам'ятає вже давно". Леді Ю навіть порівняли з принцесою.

Цього разу вона також вирішила зрадити своєму романтично-діловому стилю і з'явилася у темній кофтинці з кремовою спідницею-ліхтариком та широким паском.

"Коли Тимошенко енергійно увійшла до зали засідань, чоловіки-депутати у спільному пориві підтягнулись і почали щиро посміхатись, почулися багато численні вигуки захоплення", - пише Ліга.

"Чого ти мені дзвониш, міг би просто підійти і сказати свої компліменти". Фото Ліги

Чобітки від Леді Ю. Фото з форуму "Української правди"

За словами видання, "не дивлячись на те, що Юлія Володимирівна з усіх сил намагалася рухатися і поводити себе невимушено – було дуже помітно, що така увага їй приємна".

На запитання журналістів, з чим пов'язана зміна іміджу, Тимошенко відповіла, що "жінкам притаманно змінювати зачіску". При цьому вона скромно зауважила, що не бачить нічого особливого у такій зміні, але пообіцяла частіше відходити від свого звичного образу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів