Ющенко відпочив із Саакашвілі і Депардьє, а Мороз – із більярдом

9 січня 2007, 16:48

9 січня на календарі для більшості українців означає лише одне – кінець новорічним святкуванням і початок трудових буднів.

З цього ж дня мають розпочати свою роботу і політики. Проте, судячи з кількості порожніх місць у залі Верховної Ради, яка у вівторок теж почала працювати, більшість із них ще гріється під теплим сонечком десь на Канарах чи Мальдівах...


Мороз розважався більярдом

"Алло, Вікторе Федоровичу! Доповідаю: Верховну Раду закрив,
воду попив, у більярд зіграв"

Найдисциплінованішими ж виявилися дві головні людини у цій країні – президент і голова парламенту. Мороз зустрів ранок 9 січня на "бойовому посту" – у кріслі спікера. А прес-служба Ющенка у вівторок відрапортувала про повернення президента з Івано-Франківщини до Києва.

"Ще одна куля, і я сам у себе виграю"

Крім тогою, Ющенко і Мороз виявилися поки єдиними, хто не побоявся розкрити таємницю свого відпочинку. Ще до початку новорічних свят ледь не вся країна знала, що президент відбуває до своєї резиденції у Гуті, а Мороз поїде до Трускавця.

Мороз працює з документами

І поки Ющенко чекав з моря погоди, а точніше – з неба снігу – щоб покататися на лижах, Мороз пив цілющу "Нафтусю" і грав у більярд у санаторії ”Кришталевий палац” у Трускавці.

Проте довго сумувати президенту не дали почесні гості.

Одразу після настання нового року, до нього завітав його грузинський кум Міхаїл Саакашвілі. А ще кілька днів по тому до цієї компанії приєднався гість із Франції – актор Жерар Депардьє.

Гуцул Депардьє

Першого свого гостя Ющенко звозив у Коломию на Івано-Франківщині, де вони відвідали єдиний у світі музей писанки.

"Міхо, ти чого там стоїш? Подивись, як мене тут привдягли"

"А це я вам прикупив, Вікторе Андрійовичу. Булава зайвою не буває"

З другим гостем сімейство Ющенків поїхало до Яремчі. Там усі VIP-персони походили по ринку, де у народних майстрів прикупили чимало сувенірів. При цьому Депардьє мав можливість перевтілитися у справжнього гуцула – його вдягли у відповідне вбрання.

Депардьє співає колядки?

Проте замість бартки – гуцульської палиці-сокири, без якої жоден гуцул не виходить у гори – у руках французького актора опинився символ української влади – булава.

На екскурсію з Депардьє Ющенко відрядив дружину

А 5 січня Ющенко із Саакашвілі мали змогу покататися на лижах. У модному гірськолижному курорті Буковель, неподалік від якого розташована президентська резиденція, нарешті пішов сніг.

'Обід

Обід для Ющенка і Саакашвілі накрили у ресторані "Гуцульщина"

Саме цього дня у Буковелі очікували на президента із його гостями. Обідати президенти збиралися у ресторані "Гуцульщина" у Яремчі. З цією метою весь заклад закрили і не пускали туди голодних туристів...

Фото Уніан-Фотосервіс, Миколи Лазаренка і ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів