Дружина Турчинова запаслася хатинками

27 грудня 2006, 11:38

Якщо ви захочете познайомитися з дружиною одного з найвідоміших українських політиків, то завітайте до Національного педуніверситету імені Драгоманова у Києві.

Кандидат педагогічних наук Ганна Турчинова завідує кафедрою іноземних мов, а у вільний від роботи час організовує дозвілля своїх студентів.

Чим саме дружина одного з лідерів БЮТ розважає своїх учнів, вона розповіла кореспонденту ТаблоID.


Ганна Турчинова демонструє свої хатинки

Одного разу пані Ганна побачила по телевізору передачу "У пошуках пригод". Там показували, як мешканці одного скандинавського міста на Різдво пекли пряничні будиночки. Новорічна традиція так запала в душу другій половинці Турчинова, що вона вирішила принести її у стіни свого навчального закладу.

"Я тоді подумала, чому б і нам не зробити щось таке?", - розповіла вона.

Таблички з цифрами - не цінники, а шифри груп

Але оскільки на те, що студенти будуть пекти пряники ніхто не сподівався, дружина Турчинова вирішила покластися на їхню фантазію.

Студенти поселили у своїх хатиночках зайчиків і білочок

І вже під Новий рік у фойє педуніверситету з’явилося з десяток хатинок.

Студентська творчість втілилася переважно у картоні, ваті та інших підручних засобах. Проте у виставці все ж таки є два справжні пряничні будиночки.

Виставка тривала понад тиждень, а тепер всі експонати поїхали радувати малих дітей. Вже цієї середи вони мають опинитися в одному з дитячих будинків.

Один зі справжніх пряничних будиночків

Пані Ганна дуже пишається витворами своїх студентів і сподівається наступного року долучити до своєї акції інші навчальні заклади.

Будиночки у стилі "Змайструй сам"

"Мені здається, це важливо", - каже вона. Проте, що буде наступного року, поки невідомо.

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів