На ялинці у посла Черновецький демонстрував свої бойові рани

22 грудня 2006, 17:21

Протягом двох тижнів до нового року в усіх установах країни – починаючи з дитячих садків, закінчуючи державними органами, - водять хороводи навколо святкових ялинок.

Так, свій "голубий вогник" вже влаштувала лідерка БЮТ Юлія Тимошенко. Але, виявляється, у цей день не одна вона пила шампанське і вітала всіх з Новим роком.

У четвер свої двері відчинило американське посольство, запросивши на ялинку українських політиків, журналістів і громадських діячів. Гостей зустрічав посол Вільям Тейлор у супроводі свого... собаки Дейзі, який живе у посольстві.


Рибачук ялинки не пропускає

Цушко прийшов до Тейлора, відсвяткувавши День міліції

Шуфрич провів веселий вечір у компанії Черновецького, Грищенка і посла

На фуршет до Тейлора і Дейзі завітали міністр внутрішніх справ Василь Цушко, екс-керівник секретаріату президента Олег Рибачук, міністр транспорту Микола Рудьковський, міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, радник Ющенка Володимир Горбулін, гендиректор каналу ICTV Олександр Богуцький.

Рудьковський вирішив обговорити проблеми транспорту з Богуцьким

Головний член посольської сім'ї - 12-річна Дейзі, у перекладі - ромашка

Справжнім подарунком вечора став прихід мера Києва Леоніда Черновецького. Видно, психологічна травма, нанесена йому опозицією під час боїв у Київраді була настільки сильною, що мер не втрачає можливості поскаржитись хоч комусь на "хуліганів".

Зранку в четвер він попросив президента Віктора Ющенка "зробити що-небудь" з Тимошенко, а ввечері мер вирішив пожалітися послу.

Горбулін вітає з новим роком дружину Тейлора

Черновецький: "Я йому в ніс, а він мені - по пальцю. Ледь живим залишився!"

На зустрічі Черновецький усім показував свою "бойову рану" – заклеєний пластирем палець.

За однією версією, палець йому вкусив депутат від БЮТ Анатолій Семинога під час чергової бійки. За іншою, важливий орган Черновецькому порізали склом.

Так Черновецький виглядав зранку у Київраді

Перебинтовані пальці, кров на рукавах...

Значну частину вечора Черновецький провів у компанії Шуфрича...

Фото прес-служби посольства США та Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів