Тимошенко влаштувала ялинку для... кенгуру

22 грудня 2006, 14:42

У четвер ввечері, поки у Верховній Раді у повному розпалі кипіла робота над "узаконенням Януковича", депутатка Юлія Тимошенко із своїми соратниками і журналістами пила шаманське.

Залишити парламент у такий важливий день її змусила дуже важлива подія – ялинка. Пам’ятаєте, як у старому радянському анекдоті: одного актора-невдаху раптом запрошують у Голівуд, а він каже: "Та ні, що ви, у мене ялинки!"


Микола Яневський

Данило Яневський рахує "пять минут" до Нового року

Під свою новорічну ялинку Тимошенко зібрала журналістів, компанію яких розбавили депутати з власного Блоку. Дійство відбувалося у Києві, у галереї Лавра.

Абдулін в оточенні псевдо-снігуроньок

Як підкреслювали організатори, леді Ю сама забажала під Новий рік поспілкуватися з представниками мас-медіа у неформальній обстановці. Спочатку думали влаштувати святкову прес-конференцію, проте згодом вирішили відмовитися від будь-якої нотки офіціозу.

Шевченко і Савік Шустер обговорюють, де краще встановлювати ялинку

Шевченко і Савік Шустер обговорюють, де краще встановлювати ялинку

Затишна новорічна атмосфера по-тимошенківськи втілилася у десяток святкових столиків з вишуканими стравами а-ля фарширована щука та французьким вином, шампанським і горілкою.

"Юліє Володимирівно, вибачте, що без коси..."

При цьому розсадка передбачала стійке правило – не більше двох депутатів за один стіл з журналістами.

'"Любі

"Любі мої, Новий рік на порозі, а Янукович досі при владі"

Проте соратників Тимошенко, які розділити з нею цей вечір, виявилося не так багато. Крім самої Юлії Володимирівни, яка, до речі, досиділа до кінця дійства, вдалося побачити БЮТівців Миколу Томенка, Олександра Абдуліна і Андрія Шевченка.

Тимошенко у компанії Пономарьова сміється з жартів Comedy club

У своєму короткому спічі, яким розпочався вечір, Тимошенко подякувала журналістам за їхню роботу і обізвали їх... кенгуру. Мовляв, журналістів, як і цю свободолюбиву тварину, неможливо приручити.

"В лесу родилась елочка" від Томенка

На початку вечора Юлія Володимирівна сиділа за одним столиком з ведучим Савіком Шустером, заступником редактора "Дзеркала тижня" Юлією Мостовою, керівником агентства "Інтерфакс-Україна" Олександром Мартиненком, журналісткою Тетяною Коробовою і співаком Олександром Пономарьовим.

Далі леді Ю почала переміщалатися по залу. Вона сідала за кожен столик і піднімала келих з шампанським.

Вино лилося через край

Томенко, який також спробував себе у ролі оратора, нагадав Тимошенко, що за її відсутності Верховна Рада встигла зробити їй кілька "підлянок", зокрема, ухвалити януковичцький варіант закону про Кабмін.

"Ну, за новий рік без Януковича!"

Проте Тимошенко це не злякало і вечір продовжувався. Гостей розважали хлопці з "Comedy club", які порадували політичними жартами. Особливо знущалися над Януковичем, проте перепало і Юлії Володимирівні, на яку зробили вдалу пародію.

Абдулін: "А что это вы тут делаете?"

Серед зірок на вогник Тимошенко заглянув лише Пономарьов, який заспівав дві пісні, а потім жартував з леді Ю.

Під тост Савіка Шустера Мартиненко заснув?

Ялинка БЮТ завершилася близько одинадцятої вечора. Тихо, мирно і без бійки...

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів