Депутатам на новий рік пропонують золочені "труби" і шоколадного Тараса

20 грудня 2006, 16:16

Верховна Рада перетворилася на передноворічний ярмарок, щоб народні обранці не відривалися від робочих місць.

Вже в коридорі парламенту можна знайти і прикраси, і телефони, і пухові хустки, пише "Комсомольська правда в Україні".


Це намисто дуже схоже на те, що Леді Ю пожертвувала Кушнарьову...

...Однак ціна аж надто кусається

На одному зі стендів пропонували перлини – справжня оаза для Юлії Тимошенко. Ціни різні – від 20 гривень до кількох тисяч.

"Ціна від форми залежить!", – пояснив ювелір Дмитро Шкляр. На його думку, широковідоме намисто Юлії Тимошенко, яке вона подарувала "регіоналу" Євгену Кушнарьову – справжнє.

Це вам не біжутерія від Тимошенко по 250 доларів: каблучка за 94 тисячі – депутатам три місяці треба не їсти і не пити

"Переконаний, воно справжнє. До речі, перевірити це просто. Потрібно перлину на зуб скуштувати! Якщо скрипить, як пісок, значить – справжня. А біжутерія ковзає. Якби це знав Кушнарьов – одразу б визначив", – додав він.

У сусідньому з прикрасами лотку продаються інші красоти – оренбурзькі пухові хустки. Ціна – від 300 гривень. Втім, найдивовижнішим виявився стенд, де мобільні телефони обклеюють камінчиками Сваровські.

Інкрустовані "трубки" у Верховній Раді йдуть по 1000 доларів за штуку. Кому не подобаються камінчики – можна виділитися в інший спосіб: позолотити телефон, наприклад, справжнім золотом. Готова позолочена "труба" одразу ж продається за 1800 доларів.

"Шик и блеск по-депутатски"

У Богатирьової мобільний із цієї колекції Nokia. Може, їй варто придивитися саме до цієї моделі?і

Варіації на тему: мобільний, обмазаний чорною та червоною ікрою

Найдоступнішим подарунком у Верховній Раді виявилися іменні шоколадки – півтори гривні за цукерку з іменем. Одразу розхапали "Наталь" та "Ольг". Самотньо лежали "Тарасики", а можна було б подарувати Чорноволу.

Самі депутати за подарунками не бігли. Чекали, поки розійдеться преса – щоб не підглядали. Кому ж зовсім не терпілося – підсилали за покупками помічників. Слід зауважити, що реклама ярмарку, невідомо, за чиї кошти, транслювалася під час сесійних засідань на табло в кулуарах Верховної Ради.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів