Ющенко на КВК був у ролі Діда Мороза

15 грудня 2006, 11:18

У четвер Віктор Ющенко цілий день займався однією важливою справою – говорив. З ранку до вечора він спілкувався з пресою, яка завалювала його серйозними запитаннями.

А наприкінці такого напруженого дня Ющенко вирішив посміятися. Прихопивши з собою своїх дочок, президент пішов на фінал гри КВК, який проходив у Києві.


"А цей останній жарт мені сподобався. Може, радником тебе зробити?"

По закінченні гри Віктор Андрійович вирішив стати Дідом Морозом і роздавати подарунки. Спочатку він вручив Кубок президента миколаївській команді "Дизель", яка виграла змагання.

"Ну все, дожартувався"

Вручаючи кубок, Ющенко вирішив сказати декілька слів. Він привітав КВК з 45-річним ювілеєм і подякував усім учасникам за чудовий вечір.

"Дякуємо, Вікторе Андрійовичу, за те, що в журі був Павленко"

"Я хотів би подякувати цим веселим, прекрасним, чудовим хлопцям та дівчатам, які на сцені роблять блискучу прекрасну і гарну роботу", - сказав він.

Ще він поспівчував журі, перед яким стояло складне завдання визначити найкращого.

"Ну що, Олександре Васильовичу, дамо тобі орден"

Ющенку так сподобалося на КВК, що він вирішив зробити ще щось приємне. Цього разу подарунок від президента дістався Олександру Маслякову.

Наприкінці гри він вручив президенту Міжнародної спілки КВК орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

"А жартувати про мене точно не будете?"

Під час гри Ющенко міг насміятися на кілька днів вперед – перед ним виступали "Уральские пельмени", "Пирамида", "Откройте, милиция", "Аляска", "Обычные люди".

"Ну добре, почеплю"

А найкращу команду цього разу визначали близькі президенту люди: його радник Юрій Павленко, акторка Ольга Сумська, співачка та "нашоукраїнка" Руслана.

Невідомо, чи жартували КВНщики про президента, але після Ющенко виглядав задоволеним.

За матеріалами прес-служби президента. Фото Миколи Лазаренка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів