Як політики танцювали на Віденському балі

4 грудня 2006, 11:38

У п'ятницю в Національній опері відбувся Віденський бал. Діловий бомонд столиці та зірки шоу-бізнесу вважали своїм обов'язком тут "засвітитися".

Це було недешеве задоволення - квиток з місцем коштував дві з половиною тисячі гривень.


На бал приїжджали на таксі...

Гості почали прибувати до оперного театру о восьмій годині. На Театральній площі їх зустрічала червона доріжка, телекамери та почесна варта Збройних Сил.

... або у величезних лімузинах

Усі гості йшли повз варту червоною доріжкою

Багато гостей виходили на червону доріжку просто з дверей таксі. Але були і справжні естети, які під'їжджали на лімузинах.

Дрес-код прийому виглядав так: чоловіки – смокінг або фрак. Якщо ж бракувало метелика, то чоловікам його ввічливо дарували. Жінки мали бути одягнені в бальну або вечірню сукню.

На вході дрес-код перевіряли спеціальні люди, які не впускали тих, хто його не дотримувався.

Олександр Зінченко з дружиною

Михайло Чечетов з дружиною

У фойє театру на гостей чекало багато алкоголю, а на другому поверсі – ще й закусок. Як вдалося з'ясувати TabloIDу, шампанське було українським – Krimsekt, а ось вино виявилося італійським напоєм середньої цінової категорії.

Також на столах були канапки, фрукти, оливки, сир. Найбільший натовп збирався біля столу, де роздавали суші.

Подавали канапки...

... та суші

Кримське шампаньске та італійське вино

Бал офіційно відкрився о пів на десяту, і на паркет вийшли 24 пари танцюристів-дебютантів під керівництвом відомого з шоу "Танці з зірками" Григорія Чапкіса.

Церемонемейстер Чапкіс та Олена Шоптенко, яка разом із Зеленським перемогла в "Танцях з зірками"

Цього разу вперше на паркет вийшли син Олександри Кужель, дочка депутата Володимира Стретовича, дочка президента модельної агенції "Карін" Влади Литовченко та інші.

Усі танцюристи-дебютантки були вбрані в білі сукні

Влада Литовченко зі своєю дочкою

Катерина Осадча вже готова задавати незручні запитання

Шикарний фуршет у фойє був беззаперечно популярнішим – тому головна тусовка відбувалася саме там, або гості спостерігали за дійством з балконів.

Сергій Тєрьохін з дружиною (на фото праворуч)

Разом з Терьохіним сидів Святаш

Дочка Стретовича вперше була на паркеті

Серед таких любителів поспостерігати за тим, як танцюють інші, виявились депутати Сергій Терьохін (БЮТ), Дмитро Святаш і Михайло Чечетов (Партія регіонів). Останній був в прекрасному гуморі, часто жартував.

Чечетов не танцював, а спостерігав

Після дітей на перший вальс вийшли найсміливіші гості, серед яких був радник президента Олександр Зінченко – він впевнено вів дружину.

А ось Зінченко із задоволенням кружляв у вальсі свою дружину

Не соромилися і подружжя Власенків

Найбільш боязкими гостями в цей вечір виявилися представниці жіночої частини парламенту. "Регіоналка" Людмила Кириченко також спостерігала за танцями з балкону. На пропозицію журналіста з видання "Комерсант" повальсувати, вона захихикала і відмовилась.

Такою ж соромливою виявилась представниця БЮТ Наталя Королевська. "Я б із задоволенням, я сама довгий час танцювала, але сьогодні я не в бальній сукні", - виправдовувалась вона.

Фото УНІАН

Ближче до опівночі в залі з'явився депутат Петро Порошенко з дружиною. Перед тим, як вийти на паркет, вони довго ходили коридорами театру, спілкуючись з політиками і бізнесменами.

Також на бал прийшли Дмитро Видрін, Валентина Довженко, Едуард Прутнік, Марійка Бурмака, Віталій Козловський та інші зірки політики та шоу-бізнесу.

Марія Бурмка після зникнення вирішила потанцювати. Фото УНІАН

Козловський був зі своєю партнеркою по танцях з зірками Ксенією Горб

Гурт "Алібі"

Солістка групи Таліта Кум

У ритмах вальсу кружляли до 5 години ночі...

... а після того, як гості розійшлися, залишилась купа немитого посуду

Українська забава у віденському стилі тривала до п'ятої ранку. Як прийнято останнім часом, бал мав благодійний характер – всі зібрані кошти організатори пообіцяли передати київській дитячій лікарні "Охматдит".

TabloID, "Комерсант-Україна"

Фото Віктора Загреби, УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів