Для Януковича на Донеччині поставили бігморди і поклали асфальт

1 грудня 2006, 19:20

У п’ятницю, найгарячіший політичний день тижня, коли Верховна Рада скопом позвільняла останніх "помаранчевих" міністрів, Віктор Федорович Янукович поїхав на свою батьківщину.

Каску Януковичу донесли...

Основним пунктом перебування прем’єра став Маріуполь, де він особисто перевіряв, як "вже сьогодні" покращується життя донеччан.


"У вас тут ще щось не покращилося? Тоді я йду до вас!"

За традицією приїзд прем’єра супроводжувався низкою казусів.

"Так. Асфальт проклали? Бігморди розставили? Траву пофарбували? Ні? Я так і знав!"

Спочатку, під час відвідин Маріупольського меткомбінату, Віктор Федорович, мабуть на радощах, забув про існування правил безпеки.

"Янукович - мій кумир!"

Уся прем’єрська свита на чолі з ним самим пронеслася повз стенд, на якому були підготовлені спецівки і білі каски, і увійшла до киснево-конвертерного цеху без них.

"Спочатку ми виженемо всіх козлів, які заважають нам жити..."

Тільки за кілька хвилин, уже при огляді цеху, білу каску Януковичу приніс його начальник.

Потім та ж компанія ледь не загубила у заводських нетрях журналістів, які висвітлювали візит прем’єра до Донецької області.

У тому ж киснево-конвертерному цеху Янукович підійшов до машини і розбив об неї пляшку шампанського. Посипалися іскри вогню, на машині почалося лиття.

Далі Віктор Федорович подався до Жовтневого районного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Маріуполі, де прем’єра вже зустрічали жителі прилеглих будинків і працівники установи.

На цьому відрізку "покращення життя" від Януковича закінчується

Зустріч прем’єра з народом проходила у традиційно януковичському стилі - представники місцевої Партії регіонів роздавали зустрічаючим прапорці, шарфики і бандани з партійною символікою, а ті вітали Януковича радісними вигуками на кшталт "Дякуємо, Вікторе Федоровичу, за наше щасливе життя!".

Але найцікавішим сюрпризом, який подарував Янукович землякам, стали "біг-морди".

Саме цей винахід зразка виборів 2004 року – портрет Віктора Федоровича з написом "Маріупольці вітають прем’єр-міністра В.Ф. Януковича!" – красувався на дорогах Донеччини, якими мандрував цього дня прем’єр.

и тишина... Всі фото "Острова"

Не гірше приготувалися маріупольці до приїзду Януковича й в інших сферах життя.

На дорогу до реабілітаційного центру, в якому побував прем’єр, поклали асфальт, а труби теплоцентралі покрили новою фольгою і пофарбували самі опори труб сріблястою фарбою...

За матеріалами "Острова"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів