Ющенко змусив родину саджати дерева і запалювати свічки

27 листопада 2006, 11:56

На цих вихідних українці мали змогу знову побачити всю численну президентську родину. Для "виходу у світ" Віктор Ющенко обрав сумну дату – День пам’яті жертв Голодомору.

Ющенки на молебні

Знаючи, наскільки велику увагу Віктор Андрійович приділяє цій темі, можна припустити, що саме він змусив свою родину, а також пів української влади, всю суботу саджати дерева, запалювати свічки і слухати реквієм.


Черновецький теж прийшов запалити свічку. На задньому плані -
Віталіна Ющенко з чоловіком

Спочатку, у суботу, Ющенко разом з сім’єю взяв участь у панахиді по жертвам Голодомору 1932–33 рр., яка відбувалася у Софійському соборі.

Уся увага фотокамер прикута до Тарасика, який цілує камінь

На молитву, крім усіх своїх дітей - від Тарасика до Андрія Ющенка – президент вивів спікера Мороза, Київського мера Леоніда Черновецького, ще купку депутатів, міністрів, громадських діячів.

Потім Ющенко з родиною урочисто закладав камінь на місці, де буде споруджено Меморіальний комплекс пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

Ющенки демонструють синхронне копання

У цьому дійстві чи не найголовнішу роль відігравав найменший Ющенко – Тарасик. Фотокамера зафіксувала малого у той момент, коли він притискав свої губи до холодного каменя. Перед цим такий самий ритуал здійснили усі члени президентської родини.

Після цього на сім’ю Ющенка чекало найцікавіше - висадка другої черги Калинового гаю на дніпровських пагорбах у парку Слави. Усі вони взяли лопати, саджанці і почали місити бруд ногами.

Андрій Ющенко - завжди поряд з батьком

Але на цьому суботня "вилазка" президентської родини не закінчилася. Далі Ющенки у супроводі ще з десятка політиків взяли участь у скорботній ході від Софійської площі до Михайлівської.

Після цього на обох площах люди почали запалювати свічки на знак пам’яті за померлими під час Голодомору.

Вакарчук теж запалював свічку

Закінчився суботній вечір для президентської родини не менш культурною програмою – у Національній опері Ющенки слухали свідчення-реквієм "Народ мій є!", присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр.

Андрій Ющенко на фоні свого джипу

Проте на концерт дійшли далеко не всі – лише сам президент з Катериною Ющенко...

Фото прес-служби президента та "Киевград"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів