Українка стала фіналісткою ще одного конкурсу "Міс"

13 листопада 2006, 18:49

Міс Всесвіт, Міс Європа, Міс світу, Міс бікіні, Міс футболу світу... Яких тільки конкурсів не навигадували, щоб лише влаштувати шоу за участю красивих дівчат. Але красунь це точно не засмучує. Бо тепер у кожної п’ятої є свій титул.

Цікаво, де тут українка?
Але у всіх цих конкурсів останнім часом є ще одна особливість – у кожному з них українка якщо не виграє, то стає віце-міс.


Карина - успішна модель
Здається, не вдасться зламати традицію і цього разу. Адже вже зараз українка Карина Харчинська увійшла до п'ятірки кращих і вийшла до фіналу конкурсу "Міс Земля - 2006", що проходить на острові Боракай.

Українка - вже у п'ятірці кращих

А ще зовсім нещодавно дівчина, яка, до речі, вже володіє титулом "Міс Україна Земля-2006", прибула до Маніли, столицю Філіппін.

23-річна київська модель агентства "Star Model Group" представляє Україну на третьому за престижністю у світі конкурсі краси, фінал якого відбудеться 26 листопада.

Протягом декількох тижнів конкурсантки відвідають різні міста й острови на Філіппінах, візьмуть участь у боротьбі за "Кращу сукню", "Кращу в купальнику", "Міс Талант".

До речі, Карина буде підкорювати журі і глядачів у сукнях і національному костюмі від Діани Дорожкіної, яка обіцяє бути абсолютно новаторською і нестандартною.

На Філіппінах дівчата, крім участі в конкурсі, будуть пропагувати захист навколишнього середовища і збереження природи.

А після повернення додому на Карину чекає благодійна місія як "Міс Україна Земля".

Фото "STAR model group"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів