Фантазії на тему Хеллоуіну

31 жовтня 2006, 16:40

Свято "Хеллоуін", що має кельтське походження й означає "переддень Дня усіх святих", відзначається 31 жовтня.

Древні кельти вибрали для свого Нового року 1 листопада: до листопада завершувався збір урожаю, наближалася холодна темна зима, яка у північних народів асоціювалася зі смертю.

Кельти вірили, що в ніч на Новий рік відкривається межа між світами мертвих та живих і тіні тих, що померли минулого року, відвідують землю.


Щоб не стати здобиччю мертвої тіні, люди гасили вогнища в будинках і наряджалися якомога страшніше - у звірячі шкури та голови, сподіваючись розлякати примари, що переповзли відкриту межу. Духам виставляли частування на вулицю, щоб вони задовольнилися цим і не ломилися в будинок.

Самі жителі збиралися біля багать, які розводили друїди, кельтські священики. У цю ніч ворожили, приносили в жертву тварин, а потім кожний брав у свій будинок язичок священного полум'я, щоб запалити зимове вогнище.

У VII столітті Папа Боніфаций IV затвердив 1 листопада як День усіх святих, у який треба було прославляти святих і мучеників. У народі свято - All Saints' Day - називали Allhallowmas (the mass of all Hallows), а ніч перед цим днем одержала назву All Hallows Eve - "переддень Дня усіх святих". Звідси і Halloween.

Усі фото з сайту www.extremepumpkins.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів