Фазенда Волкова: буйволи, козли, жирафи, носороги

25 жовтня 2006, 16:45

Від бурхливого політичного життя, яке кипить на вулицях Банковій та Грушевського, колишній депутат і екс-помічник Кучми Олександр Волков вирішив утекти на Осокорки. Саме там, на території кількох гектарів, розташувалася його фазенда.

Античні статуї на подвір'ї у Волкова

Сквер перед будівлею більше схожий на Версаль - невелике озеро, скульптури давньоримських та грецьких богинь.


У компанії таких красунь Волков відпочиває

Перед фасадом удалині видніється невеличка церква. Якось, коли церкву лише зводили, Волков навіть розповідав, що для того, щоб подивитися на цей процес, він дістає бінокль.

Сам будинок Волкова зовні виглядає досить скромно. Але те, що в середині вражає розмірами і наповненням.

Волков: "Дуже приємно, цар"

Як пише УНІАН , у більярдній кімнаті водночас може відпочивати гостей не менше, ніж у модному столичному більярдному клубі.

Тут же – стіл для покеру, камін, домашній кінотеатр. Інтер’єр витриманий у зелених кольорах, під нього вибраний і величезний м’який гарнітур із кількох шкіряних крісел та диванів.

Кабінетик: більярдний столик, шкіряні диванчики, ковролінчик, комодик

На стінах – цілий фотоальбом, де Волков – з VIPами всього світу - Березовським, Клінтоном, Єльциним, Папою Римський Іоанном Павлом ІІ.

Читає ж Волков, судячи з усього книги Березовського - три томи “Мистецтва неможливого” лежать на його поличці.

Раніше у Волкова був платиновий Vertu. Тепер - з діамантами

Інша кімната – не меншої площі - витримана в іншому стилі, її можна було б назвати “трофейною” або “мисливською”. Вона об`єднує бар та невеличку затишну їдальню.

Волков у компанії жирафів, антилоп і кіз

Тут зберігаються усі мисливські трофеї господаря. Стіни буквально зверху донизу обвішані головами, рогами та копитами підстрелених тварин.

Відомий мисливець Волков, який найбільше полюбляє полювати в Африці, розвісив у своїй кімнаті козлів і антилоп різних мастей, сайгаків і жирафів, вовків і буйволів та легендарного носорога, якого він підстрелив кілька років тому.

Шкіра невідомого звіра

На підлозі (а точніше на дорогих килимах) – шкіри зебри та лева, які загинули у нерівному двобої з колишнім депутатом. У кутках кімнати – численні подарунки на кшталт дерев’яного китайського воїна метрового зросту і самурайського меча.

Тигр підняв лапу на Верховну Раду

Поруч – невеличкий кабінет, де стоїть ще один давній подарунок – бронзова фігурка тигра, що тримає лапу над будівлею Верховної Ради. Біля кабінету – спальня та ще парочка невеликих кімнат.

"От цію кулю я засадив прямо в серце носорога"

А от і він сам

"А одного разу я застрелив о-такого ведмедя!"
Є у будинку Волкова і окрема кімната для зброї. Стелажі на дві стіни заповнені мисливськими рушницями. Із одної з них він застрелив носорога.

Бажаючи похизуватися своєю мисливською майстерністю, Волков продемонстрував патрон великого калібру, аналогічний тому, який потрапив звіру в серце.

Усі фото Дмитра Стаховського. УНІАН-Фотосервіс
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів