Як свині у конкурсі краси змагалися

24 жовтня 2006, 11:52

Виявляється, суботи та неділі існують не лише для з'їздів та внутрішніх розборок у НСНУ, але й для приємних речей. Так, на вихідних у Луцьку пройшов перший Всеукраїнський чемпіонат любителів "українського наркотика" "З любов'ю до сала".

Свиня-наречена і "леді ін ред"

Навіть свинтус "Снєжок" може бути справжнім дже-е-ентельменом

Серед учасників чемпіонату, що проходив під гаслом "Саломани усіх країн, об'єднуйтесь!", з іноземців були помічені громадяни Білорусі, Росії та Польщі, пише "Газета по-киевски".


Перш за все було обрано переможця конкурсу "Саломанів-товстунів". Ним став оператор одного з київських телеканалів Ігор Корковий, його вага виявилася 138 кг. За своє досягнення переможець отримав запечену свинку.

Свинка з фатою у пошуках нареченого

Переможиця - Кийя із села Городище

Також на чемпіонаті вирішили влаштувати змагання на швидкісне поїдання того ж таки сала. Тут переможцем став житель Луцька Володимир Стриганін: за 20 хвилин він "затоптав" цілий кілограм сала, заїдаючи його цибулею та хлібом.

Нарешті після усіх конкурсів та розваг, яких було немало, у центрі уваги опинилися поросята. У змаганні "Найкрасивіше рильце" перемогу отримала представниця Волинської області Кийя. А приз глядацьких симпатій віддали свинці Юлії.

Щоб запхати в себе 1 кг сала, треба мати "свинячу" акредитацію

Помаранчева свинка із жалем дивиться на "останки" колишніх побратимів...

Також на святі було зліплено найбільший бутерброд із салом – "салбургер" – 43 метри задоволення, який можуть внести до "Книги рекордів Гіннесса".

Свиня-вамп. Не вистачає червоних ратиць

Наостанок, після закінчення чемпіонату, було вирішено встановити в Луцьку сальний пам'ятник і монумент Свині.

Усі фото узято з сайту "Газета по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів