Єврокрасуням влаштували показ Верховної Ради

16 жовтня 2006, 19:00

Уперше за 60-річну історію конкурсу "Міс Європа" він проводитиметься в Україні. Зокрема, фінальна церемонія конкурсу відбудеться 27 жовтня в національному палаці "Україна".

Національний кастинг претенденток на право представляти Україну на конкурсі було проведено 7 жовтня. Так, це право виборола студентка академії МВС, киянка Олена Авраменко, повідомляє канал ICTV.


На вулиці менше 10 градусів. Краса дійсно вимагає жертв

Щоб потрапити на конкурс, треба пригнутися

Їжте-їжте хліб, і побільше-побільше

Цього року в конкурсі "Міс Європа-2006" беруть участь понад 30 країн. Переможниця стане володаркою призів на суму 100 000 євро і корони з діамантами, яка оцінюється у 350 000 євро.

Конкурс, транслюватиметься в прямому ефірі 12 телеканалів європейських країн, в Україні цю подію покаже телеканал ICTV.

Дівчат водили на прогулянку до Верховної Ради. Цікавішого місця не знайшли


На конкурс очікується приїзд понад двадцяти світових знаменитостей і VIPі=-персон. Склад журі конкурсу вражає - відомий французький актор Ентоні Делон (син Алена Делона), модель і актриса Адріана Карамбо, відомий французький співак Патрік Брюель, власник ліцензії конкурсу "Міс Європа-2006" Омар Арфуш, знаменитий дизайнер зачісок Олександр Заурін.

Головою журі "Міс Європа-2006" стане відомий кутюр'є Роберто Каваллі. Перед журі постане нелегке завдання - вибрати найкрасивішу дівчину Європи.

З першого ряду уже хтось вибув

Отаке поповнення готує Луценко

Здається, надто жорстка конкуренція не передбачається


Вручати корону переможниці буде німкеня Шерман Шерівар, "Міс Європа-2005". Ведучими фінальної церемонії "Міс Європа-2006" буде зірка французького телеканалу TF-1 Жан П'єр-Фуко та відома телеведуча, "Міс Росія-2005" Вікторія Лопирьова.

Співведучим конкурсу буде відомий тележурналіст Савік Шустер. Фінальна церемонія конкурсу і пряма телетрансляція на Європу почнеться о 22:00 за київським часом. А о 21:30 ICTV запропонує українським глядачам спецпроект, в якому зазирне за куліси конкурсу.

Усі фото УНІАН-фотосервіс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів