Баляндраси 15.08

Катерина Ющенко змусила королеву Швеції взяти до рук лопату

8 вересня 2006, 12:21

Перед наступним візитом в Україну королева Швеції Сільвія, мабуть, замислиться, чи варто приймати запрошення. Бо цього разу на українській землі їй влаштували невеликий екстрім.

'"Ну

"Ну як долетіли? Не розслабляємось, зараз підемо копати". Фото Михайла Марківа

У середу королева прилетіла у Київ, щоб поспілкуватися з Катериною Ющенко, відкрити Міжнародний центр реабілітації жінок і побувати ще на кількох офіційних заходах. Словом, перерізати стрічечку, посміхнутись на камеру, помахати ручкою.

Але вона, мабуть, і подумати не могла, що в Україні її змусять взяти в руки справжню лопату, викопати ямку і посадити дерево. І зробив це не хто-небудь, а перша українська леді.


"Скоріше дайте Сільвії лопату". Фото Михайла Марківа

Візит королеви Сільвії та її молодшої доньки принцеси Мадлен до України почався досить мирно. Почесні особи приземлилися у київському "Борисполі", сіли у довгий "Мерседес", який супроводжували автомобіль МВС, авто дипломатів і ще з десяток машин.

Перед цим монарші особи отримали порцію традиційних розваг – гопак і хліб-сіль.

"Раз-два, взяли! Ніби все житття лише цим і займалася" Фото Михайла Марківа

Припаркувався королівський ескорт біля стін Секретаріату президента на Банковій. І тут на почесних дам вже чекала Катерина Ющенко. Сумувати їм дружина президента не дала. Офіціоз швидко змінився більш цікавими церемоніями.

'"Я

"Я бачу, вам сподобалося копати. У нас ще дача в Нових Безрадичах є з городиком".
Фото Михайла Марківа

Пані Катерина повезла королеву з її донькою до Міжнародного центру реабілітації жінок, які постраждали внаслідок работоргівлі.

Фото Михайла Марківа

Поки Сільвія і Катерина Ющенко копали, принцеса Мадлен стояла в сторонці.
Фото Михайла Марківа

Тут на Сільвію з Мадлен вже чекав городній інвентар. VIP-персонам видали саджанці калини і лопати. Щоправда, ноги королеви та Катерини Ющенко не були по коліно в багнюці. Їм дуже вчасно підстелили зелені килимові доріжки, і білосніжні туфельки обох (у пані Катерини – на досить високих підборах) залишилися чистими.

Фото Михайла Марківа

"Не плач, Мадлен, наступного разу дамо лопату й тобі". Фото Михайла Марківа

Тендітні жінки голубої крові швидко справилися з завданням - на території центру вони посадили дерево калини "як символ життя", а після цього відкрили дитячий майданчик.

"Та не бійтеся ви так. Ці руки нікого не били".
Фото Михайла Марківа
Ввечері королеву і принцесу повели до театру ім. Івана Франка, де відбулася церемонія нагородження правоохоронців за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми. Тут на гостей чекав ще один сюрприз. Вони зустрілися з українським боксером і політиком Віталієм Кличком.

Мадлен у шоці від Кличка. Фото Михайла Марківа

Мадлен у шоці від Кличка. Фото Михайла Марківа

... У великому шоці

... У великому шоці

Невідомо, про що розповідав Кличко Сільвії та Мадлен, але обидві, особливо остання, явно були вражені. Чи то габарити українського велетня так подіяли на принцесу, чи то його ймовірні розповіді про боксерські поєдинки, але протягом всього часу зустрічі вона стояла з широко розплющеними очима.

'"Так

"Так ви кажете, бити треба сюди?". Фото Михайла Марківа

А тим часом на сцені заправляв парадом головний міліціонер Юрій Луценко. Він роздавав нагороди своїм колегам і юристам, які допомогали визволяти українців з закордонного рабства протягом останнього року.

'Мадлен

Мадлен досі в шоці. А Катерина Ющенко радіє. Фото "Сегодня"

Як пише "Сегодня", на фоні чорних святкових туалетів дружини президента і принцеси Мадлен вбрання Сільвії різко виділялося своїм яскраво-голубим кольором. Можливо, таким чином шведська королева хотіла сподобатись українському прем’єру? Щоправда, дарма. Віктора Януковича на торжестві не було.

'"Дякую

"Дякую за цікаву програму. Нам все дуже
сподобалося... Тікаймо додому, Мадлен!"
Фото "Сегодня"

Водночас, крім Луценка, на ньому були присутні міністр молоді Юрій Павленко та ще з десяток українських зірок. Церемонію вів Анатолій Хостікоєв, а на сцені співали "Грін Грей" та Гайтана.

Як пише газета, 50 дітей, які виконали зі сцени пісню "Мама" на мові жестів, до сліз розчулили Катерину Ющенко.

Не залишилася байдужою й королева. Адже у себе на батьківщині вона опікується товариством глухих.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів