Як українці ставали найсильнішими на планеті

7 серпня 2006, 18:20

Українці – найсильніша нація планети. Це довели чергові змагання "Богатирських ігор", на яких наша команда знову здобула перемогу.

Українці перетягують канат. Фото КП в Украине

Українці перетягують канат

Цього разу велетнів з 8 країн світу приймав Київ, де організатори влаштували справжнє шоу, яке проходило у кілька етапів.


Найсильніша людина планети Василь Вірастюк

Найсильніша людина планети Василь Вірастюк

Найтитулованіші атлети з Великобританії, США, Росії, Польщі, Фінляндії, Литви, Ісландії тягали гирі, кидали колоди, піднімали машини, перетягували канат і переносили колеса на Софійській площі, під аркою возз'єднання та у Гідропарку.

Нумо, хлопці

За підсумками чемпіонату Україна посіла перше місце з 26 балами, команда Литви опинилася на другому з 23 балами, США – на третьому з 18 балами.

Росіяни цього разу опинилися на четвертому місці з 17 балами.

Українці тягнуть на собі цілу хату

Українці тягнуть на собі цілу хату

За Україну виступали найсильніший чоловік планети 2004 року Василь Вірастюк, а також Кирило Чупринін, Віктор Юрченко, Михайло Старов, Олександр Пеканов.

Українські богатирі здобули перемогу в 6 з 7 дисциплін, залишивши на другому місці торішніх чемпіонів - литовців.

Як пише "Комсомольская правда в Украине", напевно, усю силу богатирів глядачі усвідомили в той момент, коли відразу семеро з них ледь-ледь підняли величезний колодязь у 360 кг із залізними тарілками.

Ісландець зализує рани

Ісландець зализує рани

А богатирі носили горезвісний колодязь поодинці, піднімали залізну колоду, тягли пожежну машину і робили інші неймовірні речі.

Найважче давалася машина

Найважче давалася машина

Кожен відривався, як міг. Наприклад, капітан російської збірної Михайло Катляєв зіграв на баяні запальні російські мелодії на самому початку конкурсу.

А американець Джон Андерсон у фіналі просто несамовито підтримував свою команду (він пошкодив ногу в боротьбі з поляками на другий день змагань).

А тепер можна і з дівчатами розважитись

А тепер можна і з дівчатами розважитись

Сам чемпіонат був надзвичайно напруженим. До самого кінця ніхто не знав переможця. Дуже сильною була команда Литви, яка ледве не обіграла нашу збірну. Але Україна все ж таки перемогла!

Поки українці перемагали, росіянин грав на гармошці

Поки українці перемагали, росіянин грав на гармошці

Фото з сайту "Джерело" і КП в Украине

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів