Як Україна зустрічала своїх героїв

3 липня 2006, 12:10

Українську збірну після програшу збірній Італії зустрічали як справжніх переможців – із квітами, шампанським та українським гімном.

Привітати хлопців з "проривом" до аеропорту "Бориспіль" приїхало близько тисячі вболівальників.


"Вони чоловіки, справжні чоловіки. І билися до останнього у матчі з Італією, навіть при рахунку "нуль-три" вони хотіли забити", - говорили зустрічаючі.

"Спасибі їм за те, що ми не були зайвими на такому святі життя, як "Мундіаль", - додавали інші.

Стоянка перед входом до аеропорту була вщент заповнена, і багато вболівальників змушені були залишати автомобілі за кілька сотень метрів до входу і йти пішки.

В аеропорту вони вишикувалися у дві колони один навпроти одного і розгорнули великий прапор України таким чином, що усі, хто виходили з аеропорту, повинні були під ним пройти.

Повідомлення про те, що літак з українськими футболістами приземлився, зустріли вигуками захоплення.

Нарешті до зустрічаючих вийшли гравці української збірної, яким довелося буквально проштовхуватися через натовп людей.

Вболівальники хапали спортсменів за руки, кожний намагався щось сказати футболісту, поплескати його по плечу або взяти автограф.

Спортсменам на ходу вручали величезні букети квітів, поливали їх шампанським. "Молодці!", - на весь голос скандували зустрічаючі.

Самі герої вечора виглядали стомленими і не надто щасливими. Подякували вболівальникам за підтримку, а свою гру на чемпіонаті оцінили як безсумнівний "плюс" Україні.

Коли до вболівальників вийшов воротар збірної України Олександр Шовковський, зустрічаючі не дали йому пройти до автобуса, схопили його на руки і почали качати.

Позбувшись настільки бурхливого прояву любові до нього, Шовковський майже бігом направився до автобусу, що стояв одразу біля виходу з аеропорту.

Останнім до вболівальників вийшов тренер української збірної Олег Блохін. Його поява викликала у вболівальників справжній захват – Блохіна обіймали, намагалися потиснути йому руку або навіть поцілувати її.

Тренер збірної з трудом пробрався через натовп уболівальників, не став заходити в автобус разом з футболістами, а сів до чорного джипу і поїхав.

Сотні вболівальників, що приїхали в аеропорт, пишалися та святкували від душі. Такого свята "Бориспіль" ще не бачив. Працівники аеропорту жартували: якщо Україна перемагатиме і надалі, доведеться побудувати новий термінал.

За матеріалами Комерсант-Україна, 5 канал

Фото з форуму "Української правди" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів