Руслана стала фантастичною білявкою

16 червня 2006, 15:29

Дика депутатка Руслана знову шокує громадськість. Після "Диких танців", самого депутатства та приходу до парламенту у досить епатажному вигляді, Руслана вирішила "добити" всіх своїм новим образом.

Цікаво, чим Руслану фарбували

Тепер її волосся - білого кольору, обличчя і все тіло також сяє білизною. Руслана перетворилася на космічну дівчину з дикунськими замашками.


Такою народний депутат Лижичко Руслана Степанівна постала у новому кіно-кліпі "Дика Енергія", який вона презентувала днями у клубі "Арена".

"Звикайте, так я тепер виглядатиму завжди"

"Те, що ви бачите - такий масштабний проект не з'являється ні за місяць, ні за два. Він готувався дев'ять місяців - і тому логічно, що ця дитинка вже народилася", - каже співачка.

Космічні дівчата були скрізь

Як стверджують промо-менеджери Руслани, "Дика Енергія" - перша музична відеоробота в форматі кліпу-екранізації за мотивами фантастичного роману.

У цих самих чоботах Руслана прийшла до парламенту

Руслана презентує своє дітище

Дія кліпу відбувається в середовищі фантастичного міста майбутнього, скутого "енергетичною кризою".

У цих самих чоботах Руслана прийшла до парламенту

У цих самих чоботах Руслана прийшла до парламенту

"Глядачі стають свідками психологічних переживань, карколомних випробувань та перетворень головної героїні, що намагається втекти від "синтетичного" режиму міста "підключених", - сказано у прес-релізі, поширеному під час презентації.

Руслана задоволена роботою

Сама ж Руслана з’являється в кліпі у самому кінці, мабуть, щоб підсилити "шок" глядачів.

Dj Паша на презентації в оточенні дівчат

Бо такою співачку справді ще ніхто не бачив.

Вова зі Львова прийшов подивитись на нову Руслану

Продюсери також стверджують, що чотири хвилини відео не містять жодного "синхрону" (тобто крупного плану артиста, що співає) і традиційних "концертних" сцен, "натомість захоплюють глядача напруженим екшеном, переслідуваннями та сутичками з енергетичною поліцією, польотами Диких в "надпільному" світі Оуверграунд на дахах покинутих хмарочосів".

Основою сюжету кліпу, тексту і навіть музичного стилю композиції став однойменний роман українських авторів-фантастів Марини та Сергія Дяченків "Дика Енергія. Лана".

Олег Мєдвєдєв у шоці

Зараз Руслана вирушила у концертний тур Німеччиною на підтримку української збірної на Чемпіонаті світу з футболу.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів