Мобілки Волкова, Луценка, Дріжчаного, Рудьковського...

9 червня 2006, 19:00

Нещодавно ТаблоID писав про мобілки українських політиків – Ющенка та Януковича-молодших, Романа Безсмертного, Нестора Шуфрича, Євгена Червоненка, Петра Порошенка та інших.

Але на цьому дослідження не закінчилося. ТаблоID склав новий рейтинг найдорожчих та найстильніших "цяцьок" політиків.

Верхівка рейтингу виглядає так само, як і у попередній історії. Різниця – лише у власниках мобілок.


Цього разу знову переміг ексклюзивний Vertu, але тепер ним хизується не Андрій Ющенко, а епатажний Олександр Волков.

Для Волкова Vertu - не розкіш, а спосіб зв'язку

Ціна Vertu: від 7 000 (з нержавіючої сталі) до 30 000 євро (у платиновому корпусі). Трубка Волкова - із золота, це - подарунок на річницю його весілля.

Зовні - дорогоцінні метали, усередині - нічого зайвого

Телефон – справді ексклюзивний. Це апарат ручної зборки. Корпус виготовлено виключно з дорогоцінних металів, скло дисплеїв – сапфірове. В корпусі платини кнопки клавіатури виготовлені з діамантів з рубіновими опорами.

Золота Vertu в руках Волкова

Незважаючи на таку розкіш, функціональністю Vertu не відрізняються. У телефоні є все для високоякісного зв’язку з абонентами, але цим усе й обмежується. Нема навіть калькулятора, не кажучи вже про GPRS чи Bluetooth.

Губернатор обрав Nokia 8800

На другому місці - знайома Nokia 8800 (Віктор Янукович-молодший має таку саму). Тепер з цією мобілкою "попався" губернатор Івано-Франківщини Роман Ткач.

Як вже писалося, такий апарат також може бути виготовлений з золота або з платини, і його ціна, відповідно, коливається від 1000 до 1200$.

Nokia 8800

За допомогою своєї мобілки губернатор може послухати FM-радіо, погратися у Java ігри, пофотографувати вбудованою фотокамерою на 0.5 мегапікселів. Навіть може записувати і відтворювати відео.

Nokia 8800

Ну і, звичайно, мобільний інтернет, WAP, GPRS, BlueTooth.

На третьому місці у рейтингу опинився міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. У нього оригінальний комунікатор Lenovo ET 960. Такий собі міні-ноутбук ціною $619 – 670.

За словами Луценка, цей пристрій йому подарував брат - з тим, щоб міністр під час нудних і тривалих засідань міг за допомогою телефону заходити в інтернет і читати сайти.

Луценко зі своїм Lenovo ET 960

У мобілці Луценка є все, що потрібно. Це - "палм" з функцією телефона.

Міні-комп

Міні-комп'ютер Луценка

MP3-плеєр, фотокамера (1.3 Мпікс). WAP, GPRS, вбудований модем, USB Interface, IrDA, BlueTooth.

На четвертій сходинці рейтингу – одразу два соціалісти. Депутат Микола Рудьковський (у недавньому минулому – мер Чернігова), відомий своєю любов’ю до дорогих автомобілів, та аграрний міністр Олександр Баранівський.

Sony Ericsson p910 в Рудьковського

Sony Ericsson p910 в Баранівського

Їхня мобілка Sony Ericsson p910 коштує 519$ - 585.

Улюблена модель соціалістів - Sony Ericsson p910

У ній Рудьковського та Баранівського розважає MP3-плеєр, FM-радіо, вбудована фотокамера (1.3 мегапікселя), WAP, GPRS. Є також вбудований модем, USB Interface, IrDA, BlueTooth.

Едуард Прутнік та Андрій Шевченко хизуються мобілками

Едуард Прутнік та Андрій Шевченко хизуються мобілками

Наступний у рейтингу – соратник Юлії Тимошенко, журналіст і новоспечений депутат Андрій Шевченко та його Nokia 9300 . Ця модель досить популярна серед БЮТівців. Таким самим апаратом ціною $570 – 620 користується Микола Томенко.

Nokia 9300 Андрія Шевченка та Миколи Томенка

Його характеристики: розкладна клавіатура QWERTY, MP3 плеєр, MPEG-4 (AAC), real audio і midi відео плеєр.

Наступний у рейтингу – "регіонал" та один з найближчих соратників Януковича Едуард Прутнік і його Nokia N70. Ціна такої моделі коливається від 405 до 450 "зелених".

Nokia N70 Прутніка
Телефон підтримує формати MP3, AAC, Real Audio, WAV та інші. У ньому є аж 2 фотокамери: одна для передачі відеоматеріалів у реальному часі, друга - для фото/відео зйомки. Є й мобільний Інтернет, а також USB Interface та BlueTooth.

Дріжчаний обрав собі Sony Ericsson K750i

Телефон головного СБУшника Ігоря Дріжчаного Sony Ericsson K750i , який опинився на шостій сходинці рейтингу, коштує $ 270 – 380.

Sony Ericsson K750i Дріжчаного

Він також має MP3-плеєр, FM-радіо, вбудовану фотокамеру, вбудований модем, USB Interface та BlueTooth.

Можна припустити, що одразу три політики – міністр фінансів Віктор Пинзеник, нашоукраїнець Микола Катеринчук та БЮТівець Олександр Буряк (за сумісництвом - співвласник "Брокбізнесбанку") – надали перевагу Nokia 6230i.

Пинзеник і Nokia 6230i...
Катеринчук і Nokia 6230i...

Буряк і Nokia 6230i...

Крім того, такою ж моделлю, як відомо, користується Нестор Шуфрич.

Втім, можливо, в когось з цих політиків – трохи інша модель Nokia 6230. Різницю можна побачити лише спереду апарату – на клавіатурі. Втім, літера "і" не суттєво впливає на ціну мобілки, яка коливається від $245 до $300.

Популярна Nokia 6230i

Так само, в обох моделях присутній MP3-плеєр та VGA-камера з можливістю відеозапису.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів