Під час обшуку в Луценка знайшли арсенал зброї, поліцейську машину і рибок

8 червня 2006, 15:43

Проводити обшуки – це завдання міліції. Але TabloID наважився на акцію у відповідь – ми провели обшук у кабінеті головного міліціонера Юрія Луценка. В присутності господаря.

Те, що звідси командують силовими підрозділами, можна побачити одразу. Половина кабінету Луценка обставлена зброєю різних часів: від Козаччини до Другої світової війни. Луценко тут же зізнається, що пістолети не бойові.


Пістолет часів козаччини

Пістолет та нагороди наполеонівських часів

Ще у Луценка є такий маузер

Зброя часів Кримської війни

Пістолети Другої світової війни

Він повідомив, що револьвери, нагани та маузери разом з нагородами аналогічної епохи комплектують у набори на держпідприємстві "Спеціалізована госпрозрахункова збройна майстерня" при управлінні МВС в Києві. За словами міністра, роблять це на замовлення, але такий сервіс начебто доступний кожному, і коштує один варіант кілька сотень доларів.

Пістолет та нагороди воїнів УПА

При цьому Луценко зізнався, що у деяких наборах нагороди не справжні, а їх копії. "Якби тут були оригінали, то їх треба було б захищати ще сильніше, ніж мене", - сміється міністр.

Доповнює арсенал пістолет "Форт" з гумовими кулями – це подарунок від президента Ющенка, про що нагадує вигравірований напис "Вірю! Знаю! Можемо!"

Пістолет від президента

Також у кабінеті Луценка колекції нагород українських січових стрільців та Української галицької армії.

Про відоме почуття гумору міністра говорить невеличка композиція на тему "12 стільців" Ільфа і Петрова, яка стоїть на одній з поличок в кабінеті Луценка разом із самим твором.

На сусідній поличці – іграшкова поліцейська машина, яку підлеглі в подарунок привезли з США.

Трохи вище – сувенірний жетон даішника з надписом "ЮЛ 0001". Можливо, таким чином Луценку вирішили нагадати, що колись він вирішив взяти на себе функції інспектора, виписавши в прямому ефірі телебачення штраф Андрію Ющенку.

Одну зі стін кабінету Луценка прикрашають картини, придбані у Львові. "Мені подобається їх патріотичний, але не банальний, не затертий сюжет", - каже він.

Під час "обшуку" на робочому місці Луценка також було знайдено предмети, які допомагають йому порушувати трудову дисципліну. Це музичні компакт-диски з піснями помаранчевої революції, новий альбом Океану Ельзи "Глорія", найкращі пісні Джона Лі Хокера та B.B.King.

Доповнює цей набір відео-DVD з французьким фільмом "36 набережна Орфевр".

"Я такий компакт-диск подарував усім начальникам управлінь. Дуже класне кіно, психологічне. Ідеться про французьку поліцію, але є дуже багато повчального", - розповів міністр.

Луценко був у доброму гуморі й дозволив зазирнути у свята святих – кімнату відпочинку головного міліціонера України, де стоїть великий шкіряний диван та великий овальний стіл.

Він скаржиться, що не любить цей інтер’єр, який йому залишився у спадок від попередника, Миколи Білоконя. Не проявляє Луценко особливих емоцій і до рибок (акваріум було також встановлено за минулої влади). За словами міністра, він їх не годує – цим займаються прибиральниці.

На столі стоїть тарілка з полуницями та сливами заморського походження (адже в Україні ще врожай не збирали).

Фрукти зі столу міністра

Біля стінки – підставки для піджаків, щоб вони не м’ялися. На вікні – макет вітрильника, запакований у целофан.

В кімнаті відпочинку Луценка можна побачити кілька фотографій опозиційних часів: ось він на трибуні Майдану, ось – прибиває табличку "Вулиця Георгія Гонгадзе" на одному з будинків поруч із адміністрацією президента Кучми.

В рамку також взято "бойову" футболку Луценка з надписом "Україні – так! Кучмізму – ні!". "Це моя справжня майка", - каже він, пояснюючи, що саме її носив під час акцій протесту ще кілька років тому.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів