Засуха повернувся у Ковалівку і вилаяв робітників за недостатньо вимиті тротуари

2 червня 2006, 17:40

Село Ковалівка на Київщині – відомий пункт на карті України. Тут живе скандально відоме подружжя Засух.

Клумба-годинник у центрі села

Щоправда останній рік був для них не з щасливих - глава сімейства перебував у бігах (прихопивши з собою молоденьку секретарку), а дружина билася в істериках через обшуки у їхньому маєтку.

Зараз усе налагоджується. Поки невідомо, що чекає Засуху в Україні, але він таки повернувся на Батьківщину. І одразу відвідав своє село.


Ковалівку Засух називають українською Швейцарією. Село зустрічає гостей зовсім не розбитими дорогами і занедбаними господарствами.

"Ідеальний асфальт в усьому селі (Київ відпочиває), доглянуті дерева, ставки з обробленими каменем берегами, потужне вуличне освітлення і величезний годинник прямо посеред клумби навпроти сільради", - так описують побачене у Ковалівці журналісти "Газеты по-киевски".

Ковалівка - земля мрій

Ковалівка - земля мрії

На центральному гастрономі написано "Ковалівка – земля мрії". А ще у селі є салон краси "Наталі" з солярієм (не їздити ж Тетяні Засусі аж до Києва), дитячий бар, кілька ресторанів, піццерія...

Сільські вулиці "вилизує" загін прибиральниць. Газонокосильники косять траву. Гранітні бордюри миють за допомогою миючих засобів "Фейрі" і "Сіліт Бенг"...

'У

У Ковалівці вулиці миють з "Фейрі"

Виявляється, усю цю красу наводили якраз до приїзду Анатолія Засухи. "Ми тиждень не мили, а приїхав Анатолій Андрійович і не сподобалися йому розводи... Негарно вийшло... Просто дощ пройшов перед цим. А так ми постійно тут прибираємо!", - почали виправдовуватися прибиральниці.

Про самого Засуху у селі говорять з неохотою, хоча в Ковалівці – справжній культ Засух.

На питання, як їм жилося за Засухи, продавці магазину відповідають: "Чому це було? Засуха і зараз є. Ось, приїжджав. Правда, до магазину не заходив. Зазвичай, замість нього заходять його робітники".

Ще біля торгово-розважального комплексу у центрі Ковалівки красується стенд з фотографіями, що було зроблено Засухами у селі, а посередині стенда – усміхнена Тетяна Засуха.

У селі діє громадська приймальня дружини Засухи, де підтвердили, що її чоловік таки приїжджав на один день, але одразу поїхав. І встиг "виписати по перше число" голові сільради за погано вимиті тротуари.

У маєтку Засух є озеро з білими і чорними лебедями

У маєтку Засух є озеро з білими і чорними лебедями

Саме ж подружжя живе у гігантському чотириповерховому палаці у самому центрі села. Його оточує двоповерховий цегляний паркан, а огороджена територія складає гектари два.

У власному ставку Засух на території садиби плавають чорні та білі лебеді. Величезний двір Засух являє собою парк з тінистими алеями, сотнями красивих кованих ліхтарів.

На території дачі Засух є й дача екс-президента Кучми – йому звели іменний будинок для гостей. За розповідями місцевих жителів, у ньому є навіть вольєр з живим ведмедем.

За інформацією "Газети...", своє повернення Засуха має намір відсвяткувати 13 червня – на свої іменини...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів