Дочка президента подалася в залізничники?

1 червня 2006, 17:59

Здається, дочка президента Віталіна Ющенко явно записалася в залізничники, при чому всією родиною.

Віталіна бере приклад з Катерини Ющенко - носить розшиті сорочки

У міжнародний день захисту дітей вона відправилася в Донецьк з начальником "Укрзалізниці" Василем Гладкіх.


Однак незрозуміло в якості кого дочка президента брала участь в урочистому відкритті літнього сезону на дитячій залізниці.

Фото з сайту президента

Крім того вона разом із Гладкіх і начальником Донецької залізниці Миколою Луханіним відкрила другий всеукраїнський зліт юних залізничників, що представляли в Донецьку дев'ять дитячих залізниць України.

Фото з сайту "Острів"

Діти зустріли гостей шикарними букетами троянд. Після вступного слова, Гладкіх присвоїв Віталіні Ющенко, її старшій дочці Домініці і сину Віктору звання "Почесних пасажирів дитячої залізниці".

У свою чергу дочка президента розповіла, що в Донецьку вона вперше, і люди тут їй здаються симпатичними і привітними.

Такі сорочки ручної роботи - не дешево коштують

Під час ознайомлення з міні-технікою експонатів залізниці Віталіна взяла участь у найприємнішій для дітей процедурі - роздачі подарунків.

Діти одержали з рук дочки президента набори іграшок і цукерки. Ще вони попросили Віталіну написати кілька слів у книзі відгуків, що вона і зробила.

Крім того їй довелося зробити запис і в книзі почесних гостей дитячої дороги, а також проїхатися з Гладкіх, Луханіним і дітьми по станціях дитячої дороги.

Щоб діти не забули про зустріч з "дочкою президента"

На станції "Шахтарська", де розташований музей донецької залізниці, Віталіну з родиною і гостей ознайомили з історією залізниці й експонатами музею.

За матеріалами видання "Острів"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів