Ахметов подарував машину найвродливішій дівчині Донбасу

22 травня 2006, 13:49

У суботу на головній площі Донецьку зібралися красуні з усієї України і почали сперечатися, хто з них найвродливіша.

36 фіналісток приїхали з усієї України, а перемогла донеччанка...

Усе це шоу називалося фіналом всеукраїнського конкурсу краси "Міс Донбас OPEN-2006".


Переможниця в усій красі

Незважаючи на те, що у конкурсі "Міс Донбас" взяли участь красуні з усієї України (усього їх було 36), але титул найвродливішої дістався представниці Донбасу, а саме студентці Донецького національного університету Владиславі Євсєєвій.

Але крім почесного титулу найвродливішої Євсєєва отримала автомобіль "Тoyota Yaris" від найбагатшої людини України Рината Ахметова.

Вигляд ззаду
Чотириколісного друга подарував переможниці генеральний партнер конкурсу — завод "Сармат", власником якого, як відомо, є Ринат Леонідович.

Віце-Міс Донбас OPEN-2006 стали Дарина Глушко з Запоріжжя, Марія Іванова з Харкова, Олександра Кириленко з Донецька, Юлія Лежепекова з Києва і Ганна Захарко зі Львова.

Донеччанам, як видно, конкурс краси сподобався, бо став святом для всього міста.

Крім корони, Євсєєва прихопить з собою машину

Крім корони, Євсєєва прихопить з собою машину

Усі учасниці кілька разів з'являлися перед глядачами і журі в конкурсних дефіле (гламурній колекції від Діани Дорожкіної, street wear від мережі магазинів "SELA", пляжній від "Nosovski", автентичній від ТМ "Maria Collection"), і, звичайно ж, у власних вечірніх сукнях — на церемонії нагородження.

Крім того, "NonStopBeauty..." супроводжувалося "NonStop...Music": російська група "Hi-Fi", лауреат фестивалю "Сан-Ремо" співак Aki Chindamo (Швейцарія) з балетом "А6" (Україна) і ізраїльська група "Sky High Band".

Переможці - міс Донбас і 5 віце-міс

У якості ведучих фінального шоу на сцені виступили Гліб Тимошенко й Ігор Диденко, а прямі включення про роботу журі і події за кулісами забезпечували Костянтин Кіркарян і "Віце-міс Донбас-2005" Марина Бородіна.

Фото УНІАН і "Острова"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів