Кличко-молодший шукає дівчину, яка народить йому четверо дітей

22 травня 2006, 12:57

Один з найзавидніших наречених України відомий боксер Володимир Кличко, судячи з усього, вирішив розпрощатися зі своїм холостяцьким життям. Він шукає дружину, а допомагають йому у цьому журналісти.

Кличку не вистачає романтики

Кличку не вистачає романтики

Кличко-молодший зізнається, що чекає на ту жінку, яка йому буде дуже потрібна. І з нею він із задоволенням зв'яже себе вузами Гімінея.

Після таких слів, напевно, вишукується черга охочих приміряти обручку від Володимира. Але не все так просто.


... і дружини

"Мені подобаються інтелігентні і розумні жінки, які самі, не розраховуючи на чиюсь підтримку, намагаються чогось домогтися в житті", - ставить бар’єр боксер в інтерв’ю газеті "Блік".

Він мріє про справжнє кохання і впевнений, що дівчину, яка полюбить його "як людину, а не як відомого боксера і щасливого спортсмена", він впізнає.

"Хто хоче стати моєю дружиною?"

А от над зовнішністю майбутньої обраниці Кличко ніколи не замислювався. "Хіба закоханість можна прорахувати?", - питає більш ніж 100-кілограмовий романтик.

Ще Володя мріє про дітей. Поки він лише спробував себе у ролі дядька для малих свого брата. Каже, ця місія йому дуже подобається.

Справжні мачо Клички
"А що до моєї майбутньої родини... У нас з майбутньою дружиною буде багато дітей", - каже боксер і уточнює: четверо - два хлопчики і дві дівчинки.

А поки холостяцьке життя Володимира сумним не назвеш. Він отримує тисячі повідомлень з освідченнями у коханні, його часто запрошують жінки на вечірки і побачення. "Хоча мені більше подобається при знайомстві брати ініціативу на себе", - зізнається боксер.

Кличку подобаєтся екстрим

В результаті журналісти пропонують боксеру обирати майбутню наречену серед читачок. Він погоджується, і навіть обіцяє зустрітися з авторкою найкращого листа.

"Чому ні? Тим більше, що так уже робив", - зізнається Володимир.


Фото з офіційного сайту братів Кличків
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів