У Верховній Раді дуже сильно смердить

5 квітня 2006, 11:56

За свій передостанній день у парламенті депутати встигли зробити більше, ніж інколи встигали за кілька тижнів "плідної роботи". Цього дня вони не спали на своїх робочих місцях і не тинялись по залу, як сонні мухи.

За один день парламентарі змогли насолити своїм колегами, скасувавши недоторканність депутатів місцевих рад, продовжити свою роботу ще на 3 тижні, поблокувати трибуну і... облити президію нашатирем.

Почалося все з рішення попрацювати ще до 26 квітня. Видно, не всім депутатам хочеться звільняти свої насиджені місця. Тим більше, що багато з них до нового парламенту не потрапили.


Блокувальники

Потім нардепи зробили своїх менших колег недоторканними, а вже потім почалося найцікавіше.

Раптом біля трибуни зібралася купка депутатів-регіоналів. Проте дізнатися, чого вони хочуть, вдалося не одразу. Саме у цей час спікер Володимир Литвин говорив про необхідність реанімувати Конституційний суд.

Після незрозумілих вимог соратників Януковича, Литвин змушений був оголосити перерву, щоб з’ясувати, чого їм треба.

Депутати додали роботи прибиральницям

У перерві з’ясувалось, що регіонали просто не хотіли більше працювати. Вони вимагали закрити сесію і розійтися по домівках.

Але раптом у кулуарах Верховної Ради пробігла чутка, що хтось розлив нашатирний спирт прямо перед кріслами Литвина та його помічника Адама Мартинюка.

Чим це так тхне?

Шукати шкідників почали всім парламентом. Підозра одразу впала на тих самих регіоналів, які й блокували трибуну. Мовляв, для досягнення більшого ефекту, треба було зробити щось неординарне.

Проте один з членів партії регіонів Тарас Чорновіл стійко тримався і так і не зізнавався. "Я можу гарантувати, що це не я. Я взагалі до медично-клінічних штучок ставлюся обережно, тому я цим не бавлюся", - виправдовувався він перед журналістами.

Над таким Шуфричем хочеться поплакати...

А тим часом прибиральниця витирала сліди нашатирного спирту, а депутати - закривати ніс через дуже різкий аміачний запах.

Згодом опозиціонер Ігор Шурма вигадав нову версію того, що сталося, вирішивши крайньою в усьому зробити депутата від "Нашої України" Лілію Григорович.

"Лілію Григорович потрібно нагородити відзнакою за відвагу. Вона колись намагалася себе облити з баночки з бензином, і всі знали, хто обливає себе бензином, і хто готовий до такої самопожертви. А на сьогоднішній день виявилося, що в "Нашій Україні" відсутні люди, які готові взяти на себе відповідальність навіть за такі бешкетування", - озвучив свою версію Шурма.

Серед депутатів знайшлися кулінарні майстри

Він також припустив, що за допомогою нашатиря хтось намагався "викурити" спікера Литвина, якому і так не довго залишилось працювати у Верховній Раді.

А в аутсайдерів свої проблеми

"Так треба ж було когось вигнати звідти", - сказав він, не уточнивши, хто кого і чому виганяли.

Не встиг Литвин почати роботу після перерви, як "регіонали" знову намагалися перевести її у деструктивне русло.

"Не переплутати б, куди натискати"

Знову почалося блокування трибуни, а заразом і урядової ложі, і президентського крісла.

Але після обіцянки Литвина не розглядати питання приведення суддів КС до присяги, януковичі заспокоїлись, розблокували трибуну і розійшлися по місцях.

На цьому "нашатирна епопея" у Верховній Раді закінчилася, проте з’ясувати, хто кого "відкачував" цим медичним препаратом так і не вдалося.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів