Кличко осідлав ВЕПРа

14 березня 2006, 12:18

Відомий боксер, а з недавнього часу ще й претендент на головне київське крісло Віталій Кличко любить потужні автомобілі.

"Я люблю великі машини, бо в малі не вміщаюся", - жартує він.


Ціна такого ВЕПРа - 70 тисяч доларів

Ціна такого ВЕПРа - 70 тисяч доларів

Видно, велетню Кличку так набридло воювати з власними габаритами, що він замовив собі спеціальну машину.

У понеділок екс-боксер презентував перший із серії вітчизняних автомобілів високої прохідності – ВЕПР (в абревіатурі обіграно основну характеристику машини – ВисокоЕфективна Прохідність).

"Побачивши вперше, я здивувався цьому гіганту. А познайомившись ближче з його характеристиками, вирішив: куплю. У нас з ним є одна спільна риса: ми обоє – Made in Ukraine", - розповів Кличко про свого чотириколісного друга.

ВЕПР – розробка кременчуцьких автомобілебудівників. Його "прародичем" був всюдихід "Мисливець", розрахований на 10 пасажирів.

Нарешті Кличко задоволений - машина відповідає його габаритам

Удосконалений варіант, який назвали ВЕПР-Командир, має прилади радіоборотьби для подавлення майже всіх видів хвиль радіонаведення на ціль – ракет, літаків тощо.

Крім того, ВЕПР вдягли в 10-міліметрову броню, і куля калібру 7,62, за словами Пилипенка, "відскакує від нього, як листя".

Ця машина годиться для перевезення грошей, цінних паперів, у випадку локальних воєн – для перевезення особового складу, - кажуть виробники, але додають, що ВЕПР - мирна машина.

Тепер Кличко ганятиме вулицями Києва на ВЕПРі

Тепер Кличко ганятиме вулицями Києва на ВЕПРі

Броньований автомобіль, на якому їздитиме Кличко, понад 5 метрів довжиною, 2,5 метра заввишки. Вага автомобілю – 3 тонни 350 кг, максимальна швидкість – 140 км/год.

Фото з сайту Пори та УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів